ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

ניקוי גרנוליט

ניקוי משטחי גרנוליט מחייב מכשור ייעודי וחומרים איכותיים העומדים בתקן המחייב. משטח גרנוליט מהווה פתרון מצוין לריצופי חוץ, ובבתים רבים בישראל יש משטחי גרנוליט בגינה, בכניסה לבית, בחניה וכשבילים דקורטיביים בחצר. משטחי גרנוליט עמידים בפני פגעי מזג האוויר אך בגלל המרקם הגס של המשטח מצטברים לכלוכים בחריצים וקשה לנקות את הכתמים והלכלוך באמצעות שטיפה במים בלבד. לכן, אחת לכמה שנים חשוב לתאם ניקוי גרנוליט על ידי חברת ניקיון מקצועית.

ניקוי גרנוליט במחיר הוגן ושווה לכל כיס

חברות ניקיון רבות מציעות שירות ניקוי גרנוליט, אך מעטות הן החברות המסוגלות לנקות היטב את המשטח. לכן, בעת בחירת חברה לניקוי משטחי גרנוליט יש לוודא כי החברה מתמחה בשירות זה וכי יש לה את כל הציוד והידע הנדרשים למשימה.

שימוש לא נכון במכשור ובחומרים לניקוי הגרנוליט עלול לגרום לנזקים קשים למשטח, לדוגמה חורים בריצוף בגלל זרם חזק מידי או היווצרות כתמים קשים כתוצאה משימוש בחומרי ניקיון לא מתאימים. יש 3 שיטות עיקריות לניקוי גרנוליט:

  • ניקוי בלחץ מים – ניקוי משטחי גרנוליט בלחץ מים גבוה מבטיח תוצאות מעולות ומשטח נקי מלכלוכים וכתמים. המים שוטפים את החריצים וניתן להסיר גם כתמים על המשטח, במהלך הניקוי מוסיפים חומרי ניקיון חזקים להסרת כתמי שמן, צבע ועוד.
  • ניקוי בקיטור – את משטחי הגרנוליט ניתן לנקות היטב באמצעות מכשיר קיטור ייעודי, הקיטור מוזרם בלחץ גבוה על פני המשטח והחום מסייע להסרת הלכלוך ולניקוי יסודי של הגרנוליט.
  • חידוש וליטוש גרנוליט – במצבים של כתמים קשים שלא ניתן להסירם באמצעות מכשיר קיטור או לחץ מים, אפשר לנקות ולחדש את משטח הגרנוליט באמצעות ליטוש השכבה העליונה וחידוש הגרנוליט. השרות מבוסס על מכשיר פוליש עם ראש לליטוש ולקרצוף יסודי של משטח הגרנוליט, לרוב משתמשים במברשת קרבון לקרצוף המשטח. מומלץ ליישם סילר אחרי ליטוש וחידוש משטחי גרנוליט, הסילור הוא חומר אטום המקנה שכבת הגנה על המשטח.

חישוב עלויות ניקוי גרנוליט

המחיר לניקוי משטחי גרנוליט מושפע מפרמטרים כמו גודל המשטח, מצב המשטח, מורכבות עבודות הניקוי, עלות חומרים ושיטת הניקוי. ככל שהמשטח גדול יותר כך המחיר לפי מ”ר יורד מטה, המחיר הממוצע לשירות ניקוי גרנוליט הוא החל מ-500 ש”ח או החל מ-10 ₪ למ”ר, הגבוה ביניהם.

מומלץ להזמין שירות של ניקוי גרנוליט אחת לכמה שנים, תחזוקה שוטפת ונכונה של משטחי גרנוליט מבטיחה עמידות גבוהה ומראה נקי ויפה של ריצוף הגרנוליט לאורך זמן. את העבודה חשוב להזמין רק מחברת ניקיון אמינה ומומלצת המתמחה בניקוי גרנוליט ובשירותי פוליש וחידוש משטחים חיצוניים.

ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️

להזמנות חייגו:

054-9447042

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

פורומים

דיונים אחרונים

מאמרים אחרונים באתר

ניקיון ראשוני לדירה מחיר

מחפשים חברת ניקיון בתים מקצועית ואמינה המתמחה בשירות ניקיון ראשוני לדירה חדשה מקבלן או לדירה לאחר שיפוץ מקיף (רמונט)? איך לבחור נכון חברה לניקיון ראשוני לדירה? מה כולל הניקוי הראשוני בדירה?

Read More »

מחיר ניקוי בלחץ מים גבוה

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי משטחים שונים מלכלוך קשה היא בעזרת מכונות לניקוי בלחץ מים גבוה. מכונות הניקוי בלחץ מים גבוה מסוגלות לחדור בצורה נקודתית

Read More »

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי קפה, ניתן למצוא

Read More »

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מחירון

אם גם אתם לא מוכנים לא להתפשר על ניקיון הדירה שלכם, כנראה שאתם יודעים למה. מחירי ניקוי דירות משתנים בהתאם לגודל ואופי הפרויקט, וכיום כבר

Read More »
Call Now Button דילוג לתוכן