ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, שירותי פוליש וניקיון 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

ניקוי שטיחים – כל השלבים

כל השלבים הכרוכים בעבודת ניקוי שטיחים

בדומה כמעט לכל פריט או מוצר אחר אשר מצוי ברשותנו, גם כשמדובר על שטיחים נדרש מאיתנו לדאוג לתחזוקתם השוטפת. הדרך הטובה והמוכחת ביותר בימינו לעשות זאת, מתאפשרת באמצעות שכירתו של גורם מקצועי בביצוע עבודות ניקוי שטיחים.

מדובר כאן בעבודות ניקוי מקיפות ויסודיות עד לפרטים הקטנים, אשר משתנות בהתאם לסוג השטיח. למרות זאת, חלק ניכר מאותן עבודות ניקוי שטיחים  מתבצעות במספר שלבים עיקריים ודומים זה לזה.

שטיפה וצחצוח יסודי של השטיחים

בדומה לכל עבודת ניקוי אחרת אותה נוהגים לבצע, גם בעבודות ניקוי שטיחים מתבצע תהליך של שטיפה וצחצוח יסודי של השטיחים. מדובר כמובן בתהליך משתנה בעבור כל סוג שטיח, כשאי ביצועו של תהליך הניקוי המתאים לאותו סוג השטיח, עלול לגרום בו לאחר מכן לנזקים בלתי הפיכים.

שאיבה מקצועית של השטיחים

מלבד תהליך של שטיפה וקרצוף יסודי, כוללת בנוסף כל עבודת ניקוי שטיחים גם את שאיבתם באופן מקצועי. באמצעות שאיבה מקצועית של השטיחים, ניתן להסיר כמעט באופן מוחלט את כל שאריות האבק מהם, עד לקבלת מראה של שטיחים חדשים ומרשימים לכל הדעות.

בהנחה שמדובר בחברת ניקיון מוכרת אשר מופקדת על ביצועה של העבודה, נהנים הצרכנים מן הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.

ניקוי שטיחים מכל הסוגים מומלץ לבצע אצל חברת ניקיון בתים – הבית המבריק המאסטרים של עולם הניקיון 1800-800-730

ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ניקוי לפני כניסה לדירה או בית חדש, ניקוי לאחר שיפוץ 🏘️

להזמנות חייגו:

054-9447042

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

פורומים

דיונים אחרונים

מאמרים אחרונים באתר

ניקוי מקלחון עם חומץ וסודה לשתייה – המלצות מהמומחים

איך לנקות נכון את המקלחון בחדר הרחצה בבית? האם חייבים לרכוש חומרי ניקיון בסופר כדי לנקות ולהבריק את המקלחון? מה השיטות המומלצות לניקוי עמוק ויסודי של המקלחון בדירה? פנינו למומחים של חברת הבית המבריק כדי לקבל מידע מקצועי והסברים מפורטים על ניקיון המקלחון באמצעות חומץ וסודה לשתייה, כלומר ניקוי בעזרת חומרים טבעיים הנמצאים בכל בית בישראל.

Read More »

איך מנקים רובה באמבטיה – מדריך מפורט על הסרת כתמי רובה מקרמיקה

שיפצתם את הבית? נכנסים לבית חדש? זקוקים לניקוי מקצועי לאריחי האמבטיה לאחר יישום רובה? או שהרובה שקיימת כבר מתחילה להשחיר? ניקוי רובה באמבטיה זו המלצה שכדאי מאוד לבצע, לפניכם מדריך טיפים מקצועי בנושא.

Read More »
Call Now Button דילוג לתוכן