צביעת דירות + ניקיון במתנה !

מעבר לאסטטיות והמראה החיצוני והפנימי של הבית לאחר צביעתו, ישנם מספר גורמים נוספים עליהם צביעת הקירות משפיעה. אם בעבר היינו צובעים את הבתים בלבן כמעין “ברירת מחדל” כיום קיימים מגוון צבעים המאפשרים ליצור אווירה מסויימת ויוצרים אופי מיוחד.

כך למשל, את צביעת הקירות הפנימיים שבבית ניתן להתאים כך שהחדרים יראו גדולים יותר או מוארים יותר. מנגד, ניתן להבליט איזורים שונים ברחבי הבית באמצעות צביעת הקירות.

ההבדל בין חובבן למקצוען…

צביעת בתיםאנשים רבים נוהגים לצבוע את הקירות לבדם. סך הכל, פעולת הצביעה יכולה להיות מהנה (לרוב מדובר בהנאה שמתבטאת בצביעת איזורים קטנים). כשאדם אוהב את המקצוע ונהנה מהפעולה, כך לבסוף גם נראית העבודה.

האם יצא לכם פעם להיכנס לבית בו הקירות מעט דהויים ? האם יצא לכם להבחין בקירות בהם ישנם מגוון רחב של צבעים לאורך הקיר או סימנים שונים שהמברשת השאירה לאחר הצביעה ? זהו בדיוק ההבדל בין צביעתו של חובבן לעומת צביעתו של מקצוען. קיימות מגוון שיטות צביעה לחלקים שונים של הבית על מנת ליצור את האחידות והצביעה החלקה והמושלמת עבור הבתים השונים.

בנוסף, בבתים בהם הצביעה התבצעה על ידי חובבן, לרוב ניתן לראות סימני צבע שונים על הפנאלים והמרצפות באיזור הצביעה. באמצעות שיטה מקצועית, ניתן להבטיח עבודה חלקה ופשוט להינות מהצבע בכל פעם שמתיישבים בחדר.

בית צבוע, בית נקי

הצביעה של הקירות תורמת למראה האסטטי והנקי ויוצרת אווירה נעימה בבית. אנו ממליצים להשתמש במספר שיטות על מנת להבטיח ניקיון מוחלט לאחר הצביעה:

  • השתמשו בעיתונים על מנת “לרפד” את הרצפה שבאיזור הצביעה.
  • הדביקו סלוטייפ או נייר דבק שונה על הפנאלים שבאיזור הצביעה.
  • הדביקו סלוטייפ או נייר דבק אחר על התיקרה (במידה ואינכם מעוניינים לצבוע אותה).
  • ערכו ניקיון יסודי לאחר הצביעה.

מבצע – חברתנו ניקיון הבית המבריק ! מציעים שירות משתלם מאוד של צבעית דירות מקצועי ולבסוף מתנה מיוחדת  ניקיון של הבית ללא תשלום !!

הבית המבריק