ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

עוזרת בית

מנקה בבית או חברת ניקיון – מה יותר עדיף ? לכולם זה קורה, אחרי יום עמוס בעבודה ולחץ אין סופי אתם רוצים להגיע הביתה ולהניח את הראש על הספה רק ל- 5 דקות ואז אתם נזכרים שיש עוד מטלות עבודה בבית כמו טיפול בילדים, הכנת ארוחת הערב מקלחות ושיעורי בית ואחרי כל זה עוד צריך לארגן את הבית ולטפל באופן שוטף בכל עבודות הבית, כביסות שטיפה גיהוץ וכו’ …

כמו שאתם רואים אצלנו באתר תוכלו למצוא מגוון שירותי ניקיון בתים הרלוונטים לבית שלכם, כדי לקבל את עוזרת הבית שאתם מחפשים לעזור לכם “לנוח קצת” ולגרום לכם לקצת נחת הרי שגם ככה אתם כבר תשושים מהיום שעבר עליכם שלא לדבר על כל השבוע כל שעליכם לעשות הוא למלאת הפרטים בטופס ואנחנו כבר נדאג לכל השאר.

חשוב להזכיר !! חברת הבית המבריק לא ! מספקת שירות של עוזרות בית וניקיון קבוע, אלה רק שירותי ניקיון אחרי שיפוצים וכדומה’

בין אם זה חד פעמי או באופן קבוע

כיום עוזרת נקיון הרבה יותר מסתם מנקה, בין אם זה ניקיון בתים שהוא חד פעמי, עוזרת הבית מטפלת לכם באופן שוטף בכל עבודות הבית ומגיעה למקומות שדורשים ניקיון מסוג שכזה שאנחנו לא נוגעים בו באופן שוטף ביום יום ולכן שאין ספק שקצת עזרה מידי פעם כולה רק להועיל.

ישנן עבודות אשר דורשות יותר זמן ומיומנות מביום רגיל כמו לפני חגים או כאשר אתם יודעים שיש לכם אורחים שצריכים להגיע, אז אנחנו כאן כדי לנקות ולצחצח את הבית ולהגיע לתוצאה הרצויה שתעמוד בדרישות שלכם.

עוזרת בית מול חברת ניקיון

כאשר אתם כבר מחליטים לקבל עזרה בבית אחד הדברים שכדאי מאוד לעשות זה את ההשוואה הידועה, בין אם זה השוואת מחירים ובין אם זה השוואה של התמורה של מה שאתם מקבלים בעד הכסף שלכם.

עוזרת בית מגיעה אליכם עד הבית עוברים איתה על הבית מסבירים לה מה רוצים ויוצאים מתוך נקודת הנחה שהיא היא כבר יודעת מה לעשות, אה כן, ושלא לדבר על התוספת שלא מחשיבים – חומרי הניקיון עליכם, היא בטח לא תבוא עם זה מהבית שלה.

חברת ניקיון לעומת זאת מתמחרת בהתאם אבל כוללת את הכל ונכון שזה משתווה לפעמים לעלות העוזרת אבל… כאשר העוזרת שלכם בבית עם מיגרנה בדיוק מתי שאתם צריכים אותם הכי הרבה, לחברת הניקיון יש יותר ממנקה אחת או אחד שעדיין יעמדו בלוח הזמנים שלכם ולא פחות מזה, יש להם בוס שאיתו אפשר לדבר ובכך להגדיל את כובד המשקל למילים שירותי ניקיון.

30.7.2016 - 8

חיפוש עוזרות בית בכל בארץ וגם חיפוש עבודה בניקיון בתים ניתן למצוא כאן בתגובות שלמטה, זוהי במה לכל מי שמחפש עוזרת בית מנוסה או להפך עוזרת בית שמחפשת עבודה בשירותי ניקיון לבתים פרטיים,

לאור הביקוש הרב של שירות זה, שחברתנו לא מבצעת כלל החלטנו להקים עבורכם סוג של לוח חיפוש למציעת עבודה בניקיון וגם שירות ניקיון קבועים של עוזרות בית, ושוב נזכיר כי חברתנו היא חברת ניקיון שלא מספקת שירות של עוזרות בית בסך הכל נותנת במה של חשיפה לחיפוש עבודה בניקיון או שירות של עוזרות בית פרטיות, שזה אומר שכל המפרסמים בתגובות הם אנשים פרטיים שמצעים את עצמם באופן פרטי ולא משתייכים בכלל לחברתנו, חשוב היה לציין.

ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️

להזמנות חייגו:

054-9447042

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

פורומים

דיונים אחרונים

מאמרים אחרונים באתר

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מחירון

אם גם אתם לא מוכנים לא להתפשר על ניקיון הדירה שלכם, כנראה שאתם יודעים למה. מחירי ניקוי דירות משתנים בהתאם לגודל ואופי הפרויקט, וכיום כבר

Read More »

ניקיון בית פרטי מחיר

בית פרטי לאחר שיפוץ או בכלל בית פרטי שהוזנח עם הזמן יהיה זקוק תמיד לניקיון מקצועי שיהפוך אותו לבית נקי ומבריק במיוחד, לכן מומלץ להשכיר

Read More »
Call Now Button דילוג לתוכן