ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, שירותי פוליש וניקיון 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

הרצפה היא המראה של הבית

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

רצפה מבריקה ונקייה מעניקה לבית חמימות ומשרה רוגע, רצפה מלוכלכת ופגומה מעכירה את האווירה. כמו כל דבר בחיים, בכדי לשמור על איכות נדרשת תחזוקה.

זה לא משנה אם מדובר בבית מודרני יחסית או מקום בו הריצוף ישן, המקצוענים המובילים של חברת ניקיון בתים הבית המבריק ממליצים על טיפול רצפתי בכל 3 שנים לפחות, אחרת הריצוף נשחק, בין היתר דווקא מפעולת שטיפה בחומרי אקונומיקה חריפים.

הטיפול יכול להיעשות באמצעות סוגי פוליש וליטוש, לאחריהם המרצפות חוזרות להיות במצב חדשני ומבריק.
הבית המבריק, חברת ניקיון בתים, כזו שמנקה, מבריקה ומצחצחת בתים בכל הארץ כבר למעלה משני עשורים, מתאימה את עצמה לכל סוגי הרצפות.

פוליש קריסטל – הפתרון המושלם לריצוף מבריק ונקי.

הפעולה המבוצעת הינה פעולה כפולה. תהליך של החדרת חומר קריסטלי למרצפות בעזרת מכונה אשר התחתית שלה מורכבת מצמר מגנזיום. הצמר מחמם את הרצפות ותוך כדי נעשית פעולה החדרת חומר לתוך שיש האבן בעזרת חומרים נלווים.

ביצוע פעולה זו דורשת דייקנות ומיומנות מרבית על מנת להשיג תוצרת מושלמת אשר תחזיק מעמד לאורך זמן רב. על מנת לא לפגוע בסוגי המרצפות השונים, חשוב מאוד להשתמש בחומרים המתאימים ולא בתחליפים זולים, אחרת בזמן הפוליש המרצפות עשויות להיפגם.

פוליש יהלום – פוליש יהלום מותאם לרצופות העשויות שיש.

לכל סוג שיש יש את הטיפול המתאים והתוצאה זהה, שימור המראה הטבעי והנוצץ.

פוליש אקרילי – פוליש זה מתאים לסוגים רבים של ריצוף אך בא לידי ביטוי בצורה מושלמת בריצוף אבן ו PVC.

מדובר בפוליש עמיד במיוחד ולעומת סוגי פוליש אחרים, לאחר טיפול הוא מחזיק מעמד לאורך מספר שנים גדול יותר זאת משום שהחומר עמיד גם כנגד חומרי הניקוי החזקים.

חשוב לדעת! פוליש ווקס אינו מתאים כלל וכלל לשיש משום שווקס אינו נספג בשיש מה שיגרום לרצפה להפוך לשומנית במיוחד המשאירה כתמים, לכן היזהרו מחברות המציעות לכם לטפל במרצפות השיש שלכם בפוליש ווקס. תנו לבית המבריק, חברת ניקיון בתים מומלצת לטפל במרצפות של בתיכם בזהירות ובדיוק הנדרשים.

שאלה שכיחה היא האם השיש צריך ליטוש או פוליש?
התשובה היא תלוי במצב השיש.

לדוגמה, במצבים בהם השיש שחוק וישנם סדקים או שניתן לראות סימני גרירה או כתמים רבים, עדיף לבצע ליטוש מסוג יהלום, ליטוש עדין זה יחזיר את השכבה העליונה להיות כמו חדשה.

עוד מידע בנושא ניקיון

ניקיון אחרי שיפוץ מחירון 2021

ניקיון דירה אחרי שיפוץ על ידי הצוות המנוסה והמקצועי של חברת ניקיון בתים, מאפשר לכם לשוב לשגרת חייכם בהקדם, ובלי להתמודד עם

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן