ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, שירותי פוליש וניקיון 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

שירותי ניקיון חד פעמי

שירותי ניקיון חד פעמי

תמונה של ניקיון חד פעמימרבית חברות האחזקה והניקיון מעניקים שירותים קבועים של ניקיון בתים ושל ניקיון משרדים וחללים מגוונים. חברת "הבית המבריק" מציעה גם שירות ייחודי – ניקיון חד פעמי. שירותי ניקיון חד פעמי מאפשרים גם למי שאינו נעזר בשירותי החברה באופן קבוע ואינו מקבל באופן שוטף ותכוף שירותי ניקיון ו/או תחזוקה מחברת הניקיון "הבית המבריק", ליהנות מהאפשרות להסתייע בכוח האדם ובאמצעים המתקדמים שמציעה החברה ללקוחותיה – באופן חד פעמי.

מי צריך שירותי ניקיון חד פעמי?

גורמים רבים ומגוונים במגזר העסקי, הפרטי והציבורי נעזרים בשירותי ניקיון – עוזרת בית, מנקה, איש תחזוקה וכדומה – כדבר שבשגרה. בנוסף לכך, בתי עסק, חברות, ארגונים, ועדי בתים וכן אנשים פרטיים נזקקים מעת לעת לשירותי ניקיון ו/או תחזוקה באופן חד פעמי. צורך זה עשוי להתעורר במקרים מגוונים, למשל, כאשר המנקה ו/או איש התחזוקה הקבועים המטפלים בבית, בעסק, במשרדים או בחברה נמצאים בחופשה ונעדרים לזמן מה. כמו כן, ישנם צרכים מיוחדים הנובעים מנסיבות בלתי שגרתיות ומאירועים יוצאי דופן שבעקבותיהם נדרשים שרותי ניקיון חד פעמי.

צורכי השעה – מקרים שבהם נחוץ ניקיון חד פעמי

מקרים שבהם נדרשים שירותי ניקיון חד פעמי יכולים לכלול חללים לאחר שיפוצים (בבניין, בבית, במשרדים, בעסק), לפני כניסה לדירה חדשה, לאחר שריפה או הצפה, לאחר תקופה שבה שהו הרבה אורחים בבית (כמו חגים או, להבדיל, שבעה), לפני הגעתו של תינוק חדש הביתה, לפני הגעתם של אורחים חשובים או בכל מקרה שבו נבצר מסיבה כלשהי מהאחראי על ניקיון הבית ועל תחזוקתו להשלים את משימותיו.

מה כוללים שירותי ניקיון חד פעמי?

חברת "הבית המבריק" יכולה לספק לכם את כל שירותי הניקיון והתחזוקה הנחוצים באופן חד פעמי, לרבות ניקיון יסודי של דירות, ניקיון בתים פרטיים, ניקיון משרדים, ניקיון חדרי מדרגות, ניקיון שירותים, ניקיון חצרות וגינות וכדומה. כל אלה מוצעים לכם תוך ביצוע כל העבודות הנדרשות לשם ניקיון של כל חלל, לרבות שאיבה, מירוק, ניקוי מאבק, טאטוא, אוורור, שטיפה, חיטוא וכדומה. לחברת "הבית המבריק" כוח אדם זמין וכן אמצעים נדרשים לפעולות ניקיון ותחזוקה, והיא מבטיחה ללקוחותיה שרות אדיב, זמין ונוח.

ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ניקוי לפני כניסה לדירה או בית חדש, ניקוי לאחר שיפוץ 🏘️

להזמנות חייגו:

054-9447042

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

פורומים

דיונים אחרונים

מאמרים אחרונים באתר

ניקוי מקלחון עם חומץ וסודה לשתייה – המלצות מהמומחים

איך לנקות נכון את המקלחון בחדר הרחצה בבית? האם חייבים לרכוש חומרי ניקיון בסופר כדי לנקות ולהבריק את המקלחון? מה השיטות המומלצות לניקוי עמוק ויסודי של המקלחון בדירה? פנינו למומחים של חברת הבית המבריק כדי לקבל מידע מקצועי והסברים מפורטים על ניקיון המקלחון באמצעות חומץ וסודה לשתייה, כלומר ניקוי בעזרת חומרים טבעיים הנמצאים בכל בית בישראל.

Read More »

איך מנקים רובה באמבטיה – מדריך מפורט על הסרת כתמי רובה מקרמיקה

שיפצתם את הבית? נכנסים לבית חדש? זקוקים לניקוי מקצועי לאריחי האמבטיה לאחר יישום רובה? או שהרובה שקיימת כבר מתחילה להשחיר? ניקוי רובה באמבטיה זו המלצה שכדאי מאוד לבצע, לפניכם מדריך טיפים מקצועי בנושא.

Read More »
Call Now Button דילוג לתוכן