ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, שירותי פוליש וניקיון 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

אודות החברה

שירותי ניקיון מובחרים מבית היוצר של חברת הבית המבריק !

אודות החברה: חברת הבית המבריק נועדה להציע שירותי ניקיון מגוונים, במרבית חלקי הארץ. ההתמחות המרכזית שלה, כפי שניתן אולי להסיק משמה, היא בביצוע משימות ניקיון מורכבים, שהם בבחינת גלגל הצלה של ממש עבור המזמינים אותם.

במילים אחרות: החברה מתמחה בניקיונות מאסיביים במיוחד, שחייבים להתבצע תוך תכנון לעילא ולעילא, ובעזרת חומרי הניקיון והציוד האיכותיים ביותר שיש.

לא קשה לחשוב על תרחישים בהם חברת הבית המבריק יכולה וצריכה להיכנס לתמונה. ניקיון של דירות אחרי שיפוצים, למשל, הוא חלק מהותי בסל השירותים שלה: פעילות החברה במישור הזה באה לספק מענה לפיתוח המשמעותי של אזורי השירות בארץ בשנים האחרונות, שאחד התוצרים שלו הוא מספר הולך וגובר של ניסיונות לחידוש ולשיפוץ מבנים קיימים. החברה מסייעת להחזיר נכסים למיטבם לאחר מקרים קיצוניים, מאפשרת לשפר את מראה וערך הנכס טרם מכירתו או מעבר אליו – והרשימה עוד ארוכה.

היתרונות המובילים והמשתלמים של חברת הבית המבריק !

חברת הבית המבריק בנתה לעצמה, במהלך השנים, מוניטין של אחת החברות המובילות בתחום הניקיון, ולו בכדי.

המדובר הוא בחברה מקצועית, שכוח האדם שלה מנוסה ומיומן, ואשר מצטיינת בביצוע משימות הניקיון במהירות וביעילות המקסימלית. כל זאת, אגב, תוך שמירה על מחירים משתלמים ושווים לכל נפש.

החברה שמה לה למטרה לעמוד תמיד בלוחות הזמנים שנקבעו בתיאום עם הלקוחות, מתוך ידיעה שניקיון המתארך מעבר לכך עלול לשבש את שגרת חייהם בצורה ניכרת.

לחברה יש גם פלוס מאוד משמעותי שהוא מאגר של לקוחות מרוצים שממליצים ומעידים על איכות העבודה שקיבלו בעת ניקיון הבית החדש שלהם, לצפייה בעמוד הממליצים של חברתנו כנסו לכאן – חברת ניקיון המלצות

שירותי ניקיון

אז אם הגעתם עד לכאן ואתם עוד מתקשים להחליט איזה חברת ניקיון לבחור ? חייגו אלינו עכשיו 1800-800-730 חברת הבית המבריק ! ואחד מנציגנו יוכיח לך בהתחייבות מלאה שמשתלמם וגם שווה להזמין שירותי ניקיון מקיפים ומקצועיים דרך חברת הניקיון המובילה בישראל – הבית המבריק !

ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ניקוי לפני כניסה לדירה או בית חדש, ניקוי לאחר שיפוץ 🏘️

להזמנות חייגו:

054-9447042

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

פורומים

דיונים אחרונים

מאמרים אחרונים באתר

ניקוי מרפסת שירות / מסתור כביסה, פינוי לשלשת יונים

ניקיון מרפסות מכל הסוגים: ניקוי מרפסת שירות / מסתור כביסה, פינוי לשלשת יונים, ניקוי גגות מרוצפים – חברת הבית המבריק מספקת שירות מקצועי, איכותי ואמין, מוזמנים ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר חינם – 054-9447042

Read More »

ניקיון אחרי שיפוץ מחירון 2021

ניקיון דירה אחרי שיפוץ על ידי הצוות המנוסה והמקצועי של חברת ניקיון בתים, מאפשר לכם לשוב לשגרת חייכם בהקדם, ובלי להתמודד עם הניקיון המורכב לאחר

Read More »
Call Now Button דילוג לתוכן