ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, שירותי פוליש וניקיון 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

חברת ניקיון לבית חדש

איך מנקים בית חדש? מדוע כדאי להזמין חברת ניקיון לבית חדש? מה כלול בחבילת ניקיון לבית חדש החל מ-750 ₪? כאשר עוברים בשעה טובה ומוצלחת לבית חדש חשוב לבצע ניקיון יסודי ולהבריק את כל הבית, ובמיוחד את הרצפה, המשטחים, חדרי הרחצה והשירותים. ניקיון בבית חדש מבצעים לפני שחברת ההובלה מגיעה עם הארגזים, הרהיטים ומוצרי החשמל שלכם, כך אפשר לבצע פוליש ולהבריק את הרצפה.

למה לא כדאי לנקות בית חדש לבד או בעזרת עוזרת הבית הקבועה?

חברת ניקיון לבית חדש מחזיקה מכשור וציוד מקצועי והיא מנקה את הנכס על ידי צוות מנוסה ומסור. אם תנסו לנקות את הבית לבד או על ידי המנקה שלכם, תגלו שמדובר במשימה כמעט בלתי אפשרית מאחר וללא ציוד מקצועי וחומרי ניקיון איכותיים וחזקים אי אפשר להסיר כתמים קשים, לנקות שאריות של חומרי בנייה כמו מלט, צבע וטיח, וגם לא תוכלו להבריק את הרצפה.

הקבלן מוסר לכם את המפתח לבית החדש לאחר ניקיון מהיר ובסיסי בלבד. למעשה הוא מבצע ניקיון בסיסי כדי לבדוק האם יש ליקויי בנייה שעליו לתקן לפני מסירת המפתח, לכן ברגע שתפתחו את הדלת ותיכנסו לביתכם תגלו פסולת בנייה, כתמי צבע וחומרי בנייה בכל מקום, אבק בכמויות גדולות, לכלוך שהעובדים השאירו ועוד.

ללא מכשור מקצועי תתקשו לבצע ניקיון יסודי וגם עוזרות בית או מנקות לא יוכלו לסייע לכם. כדי להסיר את הכתמים חייבים מכושר מתקדם כמו מכונות שטיפה בלחץ מים גבוה ובקיטור, שואב אבק תעשייתי, מכונות פוליש וכו'.

מה כולל השירות של חברת ניקיון לבית חדש?

חברת ניקיון בתים מקצועית ומומלצת כמו הבית המבריק מציעה ללקוחותיה חבילות ניקיון שונות, החבילה הבסיסית לניקיון בבית חדש כוללת את הפעולות הבאות:

• פינוי מהיר של פסולת בנייה שנותרה בבית החדש.
• ניקוי והסרת כתמי צבע ושאריות של חומרי בנייה מהרצפה והפנלים.
• הסרת שאריות רובה בחדרי רחצה ושירותים.
• ניקוי ושטיפה יסודית של חלונות מבפנים ומבחוץ, ניקוי תריסים, רשתות ומסילות.
• ניקוי וקרצוף כלים סניטריים, לרבות חיטוי והברקה.
• ניקוי משטחי זכוכית, שיש וקרמיקה.
• ניקוי יסודי במטבח, כולל ארונות קיר.
• שאיבת אבק בכל הבית.
• שטיפה כללית של כל הרצפה.
• פוליש בהתאם לסוג הרצפה.

למה כדאי להזמין חברה לניקיון בתים?

המעבר לבית החדש מלווה בהתרגשות רבה ויש לטפל בנושאים רבים כמו אריזה והובלה, קניות מוצרים וציוד לבית החדש, רישום הילדים בגנים ובבתי ספר, שינוי כתובת ועוד. אם תצטרכו גם לנקות את הבית המעבר עשוי להתיש אתכם מאחר וניקיון בית חדש מחייב מאמץ פיזי ושעות רבות של ניקיון. לכן, הפתרון המומלץ הוא לבחור חברת ניקיון לבית חדש המציעה מחיר אטרקטיבי, שירות מעולה, צוות מנוסה ומכשור מקצועי ומתקדם.

למידע נוסף, לשאלות ולהזמנת חברה לניקיון בית חדש החל מ-750 ₪ – התקשרו עכשיו לחברת הבית המבריק, חברת ניקיון בתים מובילה ומומלצת המתחייבת לשירות מצוין ולמחיר המשתלם ביותר.

ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ניקוי לפני כניסה לדירה או בית חדש, ניקוי לאחר שיפוץ 🏘️

להזמנות חייגו:

054-9447042

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

פורומים

דיונים אחרונים

מאמרים אחרונים באתר

ניקוי מרפסת שירות / מסתור כביסה, פינוי לשלשת יונים

ניקיון מרפסות מכל הסוגים: ניקוי מרפסת שירות / מסתור כביסה, פינוי לשלשת יונים, ניקוי גגות מרוצפים – חברת הבית המבריק מספקת שירות מקצועי, איכותי ואמין, מוזמנים ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר חינם – 054-9447042

Read More »

ניקיון אחרי שיפוץ מחירון 2021

ניקיון דירה אחרי שיפוץ על ידי הצוות המנוסה והמקצועי של חברת ניקיון בתים, מאפשר לכם לשוב לשגרת חייכם בהקדם, ובלי להתמודד עם הניקיון המורכב לאחר

Read More »
Call Now Button דילוג לתוכן