ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

איך נבחר חברת ניקיון משרדים?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

סביבת עבודה נקיה ומסודרת היא אחד הדברים שהכי חשוב להקפיד עליהם במקום העבודה, הן מבחינת התחושה הטובה והמוטיבציה של עובדי המשרד הקבועים והן מבחינת האופן בו נתפש המשרד על ידי הלקוחות והמבקרים בו.

כמן כן, כדאי לוודא שסדר וניקיון שוררים בכל חלקי המשרד, ובפרט בשירותים ובמטבחון. אחת הדרכים הטובות והיעילות לוודא שבמשרדכם תמיד ישמר סטנדרט קבוע של סדר וניקיון היא העסקת חברת ניקיון חיצונית שמתמחה בניקיון משרדים ותדאג לבצע את כל העבודות הללו. היום, השוק מוצף בחברות כאלו וחשוב לבחור חברה שתהיה אמינה ותספק שירות איכותי ויסודי.

אז איך עושים זאת?

הדבר החשוב ביותר הוא יש להבין מה הציפיות שלנו, כלומר, לאילו שירותי ניקיון אנחנו זקוקים? בדרך כלל שירותי ניקיון למשרדים יכללו פעולות ניקיון יומיות בסיסיות כמו שטיפת של רצפות, שאיבת אבק, נקיון אבק, נקיון וריקון של סלי אשפה, ניקוי שירותים והמטבח.

יחד עם זאת, יש שירותים שהם לא בהכרח יומיומיים אבל גם אותם חשוב לבצע פעם בכמה זמן בין אם מדובר בניקוי החלונות, ניקיון הדלתות והחלונות, ניקוי המכשירים המצויים במשרד –מסך המחשב, המקלדת, המדפסות והטלפונים וכן  ניקוי אבק מהמתגים, ניקוי מכונות השתייה והמקררים.

ישנם גם שירותי ניקיון שחשוב לבצע פעם בשנה כמו הברקה של רצפות באמצעות פוליש, ניקיון החלונות מבחוץ וניקוי יסודי של קירות זכוכית. מעבר לכך ניתן גם לנקות את השטיחים ולבצע הסרת כתמים, לבצע הדברה וריסוס תקופתיים וכן לבצע אחת לתקופה חיטוי מעמיק באזור השירותים והמטבח.

מבין כל אלו יש להבין מה חשוב לכם לקבל מחברת הניקיון ולבצע תיאום ציפיות מולה. מומלץ ליצור רשימה של כל השירותים המבוקשים ולהתאים אליה את הצעת המחיר על מנת לחסוך ויכוחים עתידיים.

כמו כן, מומלץ לסכם מול חברת הניקיון מי אחראי על רכישת כלי הניקוי וחומרי הניקוי, באילו שעות יתבצעו עבודות הניקון – האם במהלך יום העבודה, לפניו או אחריו.

רצוי לשקול אפשרות לשלב עם שירותי הניקיון גם שירותים אחרים

שאנו זקוקים להם כמו שירותי תחזוקה ואבטחה, אספקה של מוצרי משרד ומזון, שירותי משלוחים ועוד. כיום ישנן חברות המציעות מכלול של שירותים ושכירת שירותיהן יכולה להיות משתלמת יותר מאשר להעסיק עובדים בנפרד בכל אחד מהתחומים הללו.

לאחר ששקללנו את כל הנתונים האלו, אפשר לגשת לבחירת החברה עצמה. מומלץ לבחור בחברה בעלת אמינות גבוהה – כלומר כזו שקיבלתם עליה המלצות ושברשותה אתר אינטרנט אינפורמטיבי ומפורט. כמו כן, יש לוודא שעובדי החברה נבחרו בקפידה וקיבלו הנחיות מתאימות לקראת העבודה במשרד – הרי משרדים רבים מכילים חומרים, מידע או חפצים יקרי ערך ולכן אי אפשר להתפשר על אמינות העובדים.

בנוסף, כדאי לוודא שהחברה היא זו שמטפלת בכל הקשור להיתרי עבודה במידה ולא מדובר בעובדים ישראלים. כמו כן, יש לבקש מהספק התחייבות כי בכוונתו לשלם שכר הוגן לעובדיו ולספק להם את כל התנאים הסוציאליים הנחוצים בכפוף לחוק וכן לוודא כי הם מבוטחים.

עוד מידע בנושא ניקיון

ניקיון ראשוני לדירה מחיר

מחפשים חברת ניקיון בתים מקצועית ואמינה המתמחה בשירות ניקיון ראשוני לדירה חדשה מקבלן או לדירה לאחר שיפוץ מקיף (רמונט)? איך לבחור נכון חברה לניקיון ראשוני לדירה? מה כולל הניקוי הראשוני בדירה?

מחיר ניקוי בלחץ מים גבוה

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי משטחים שונים מלכלוך קשה היא בעזרת מכונות לניקוי בלחץ מים גבוה. מכונות הניקוי בלחץ מים גבוה מסוגלות

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן