למה כל כך קשה למצוא חברות ניקיון מקצועיות?

בעידן של היום, כל בעל עסק מעוניין שהכל “ידפוק” כמו שצריך בארגון שלו וכמה שפחות להתעסק עם ספקים ועובדים חיצוניים. אחת המשימות הקשות ביותר בכל עסק הוא למצוא חברת ניקיון אמינה שתאפשר לבעלי העסק לדעת כי נושא הניקיון נמצא בידיים טובות ויש מי שמפקח על העבודה, כך התוצאה הסופית שהוא יקבל היא – משרד נקי בכל שעות היום.

אך לצערנו יש לא מעט חברות ניקיון שאינן מציעות בקרה על עבודת עובדי הניקיון, כך שהם מרשים לעצמם “לחפף” ובעלי עסקים מוצאים את עצמם מוציאים כספים רבים לשווא. לכן, עסקים רבים מחליפים בתדירות גבוהה חברות ניקיון עד שהם מוצאים חברה אמינה שתאפשר להם לקבל משרד נקי.

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת חברת ניקיון?

על מנת שלא ליפול למלכודות שונות ולהחליף בתדירות גבוהה חברות ניקיון, חשוב ביותר לייחס חשיבות לכמה פרמטרים עיקריים, כך תבטיחו לעצמכם בחירה נכונה אחת ולתמיד ותיהנו ממשרד נקי ומינימום התעסקות בנושא ביום יום.

קבלו המלצות על חברת הניקיון – אין כמו לקבל המלצות, בכלל בכל תחום בעלי המקצוע ובפרט כאשר מדובר בחברת ניקיון איתה תרצו התקשרות לטווח אורך. לכן, תוכלו לברר עם לקוחות קודמים המשתמשים בשירותיה של אותה חברה, או לקרוא ביקורות ברשת האינטרנט על חברת הניקיון.

היפגשו עם החברה ובדקו את התנאים – על מנת שלא ליפול לפח ולהזמין חברה שאינה מקצועית, היפגשו עם בעלי החברה ובדקו מה יש להם להציע, הן מבחינת תנאים והן מבחינת שירות אישי ובקרה על עבודתם של עובדי הניקיון.

שירותים משלימים נלווים – חשוב לבדוק אם חברת הניקיון מציעה שירותים נלווים מיוחדים בתקופת ההתקשרות כמו – ניקוי יסודי של חלונות המשרד או הבניין, שירותי פוליש ווקס, שירות ניקוי שטיחים של המשרד או של הספות עם ציוד מיוחד, שירות ניקוי יסודי של מדרגות במידה וקיימות ובכלל כל שירות אחר נחוץ למשרד שלכם.

לסיכום: בחירת חברת ניקיון היא לא עניין של מה בכך ויש לבחור אותה בצורה מקצועית, כך תרוויחו משרד נקי ושקט נפשי.

השארת תגובה