ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

חברת ניקיון – הגב הבריאותי שלך לשגרה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

בכל בית שנעזר בחברת ניקיון, יש את המסקנות הברורות האלו, ההבנה שיש משהו מאוד מרענן אחרי שחברת הניקיון השגרתית שלך יוצאת מהבית, בין אם מדובר בניקיון לאחר שבוע שלא היו פעם הקודמת ובין אם מדובר בניקיון של יומיים אחרי, כאשר הבית שלכם הופך נקי יותר, האוויר הופך צלול יותר, אין כאן עניין של הרגשה כמו שיש עניין של עובדה מדעית איך אבק הופך לאוויר צח במהרה.

מה ההבדל בין עוזרת בית לחברת ניקיון?

הרבה מאוד אנשים רוצים (וצריכים!) עזרה בניקיון הבית שלהם, ישנן משפחות שדואגות לשכור את שירותיה של עוזרת בית צמודה ומקצועית וישנן משפחות שמעדיפות לשכור את שירותיהם של חברת ניקיון מקצוענית, מה ההבדל?

1.8.2016 - 2

יתרון לחברת ניקיון: עבודה בצוותים, עבודה מהירה בהרבה יותר וכמובן, צוות שיכול להתחלף מתקופה לתקופה, גם למען התרעננות של הצוותים במקומות העבודה וגם למען המשפחה, להכיר צוותים נוספים, דרכי ניקיון שונות שיכולות לרענן את שיטת הניקיון של הבית.

חסרון לעוזרת הבית: עוזרות בית לרוב מגיעות על דעת עצמן מבחינת השכר, מה שאומר שאם חלילה תשבור או תבצע נזק בבית, אין שום גוף אחראי שיכול לקחת את האחריות על הנעשה וכמובן, אין דרך להשיב על הנעשה. חברת ניקיון בדרך כלל עומדת עם גוף אחראי ומקצועי כ”גב” כלכלי שנותן את כולו בכל הקשור לביטוח העבודה והעובדים כאחד.

להבדיל משיטות ניקיון שונות, צוותי הניקיון של חברות ניקיון כיום מגיעות עם מכשור שלא ניתן להשיג בכל חנות בהישג יד, לא משום שהמכשירים משוכללים מידיי אלא משום שרק חברות ניקיון יכולות להרשות לעצמן לעבוד עם המכשור המתקדם ביותר בתעשיה, לא להישאר מאחור עם המטאטא והסמרטוט.

אז מתי קוראים לחברת ניקיון באמת?

לכל בית יש את הרגע הזה שיושבי הבית מבינים שזה הזמן לקרוא לעזרה חיצונית, לא תמיד מדובר ברגעי משבר יום יומיים, לרוב, מדובר במשפחות שיודעות מראש שאין להם את הזמן המוקצב מראש וכמובן, ברגעים שהבית צריך ניקיון דחוף כמו לאחר שיפוץ וכד’. ניקיון זהו לא משהו שצריך לקחת בכובד ראש אבל בהחלט רצוי להקציב לכך זמן, באם אין לכם זמן? זה זמן מעולה לקרוא לחברת ניקיון מקצועית.

עוד מידע בנושא ניקיון

מחיר ניקוי בלחץ מים גבוה

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי משטחים שונים מלכלוך קשה היא בעזרת מכונות לניקוי בלחץ מים גבוה. מכונות הניקוי בלחץ מים גבוה מסוגלות

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מחירון

אם גם אתם לא מוכנים לא להתפשר על ניקיון הדירה שלכם, כנראה שאתם יודעים למה. מחירי ניקוי דירות משתנים בהתאם לגודל ואופי

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן