ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

למה עדיף לבחור בחברת ניקיון ולא בעוזרת?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

הרבה בעלי בתים מעדיפים להזמין אליהם הביתה חברת ניקיון ולא עוזרת, ויש לזה הרבה סיבות טובות. מדובר לא רק ברמת הניקיון, האחריות האישית והאמינות, אלא גם במחויבות שיש לחברת הניקיון כלפי כל לקוח ולקוח ברמה האישית, בבחינת המנקים שהיא מעסיקה, ביושרה האישית שלהם ובהגינות.

חברת ניקיון עם ניסיון בבית כמו שלכם

כאשר אתם מזמינים עוזרת הביתה, ייתכן שהניסיון והמיומנות שלה, לא מתאימים לבית כמו שלכם. יש עוזרות בית שיודעות לשטוף רצפה, אבל חלשות למשל במשימות אחרות. יש עוזרות בית שאין להן ניסיון בניקוי חלונות, אבל יש להן ניסיון בהחלפת מצעים. כלומר- לכל עוזרת בית יש את נקודת החולשה שלה.

כאשר אתם מזמינים עובדת ניקיון דרך חברת ניקיון, אתם יכולים להיות בטוחים שהם ישלחו אליכם מנקה, שכבר עבדה בבית בקנה המידה שלכם, שיודעת טוב מאוד מה לעשות ולכן היא מתאימה לטפל ולנקות את הבית שלכם.

חברת ניקיון – חומרי ניקוי מתקדמים

לא כל עוזרת בקיאה בחומרי הניקוי החדשים והכי מתקדמים שיש בשוק, אבל אין ספק כי חברת ניקיון יודעת, מבינה ומצוידת בכל החומרים הללו, ואף מעבירה לעובדי הניקיון שלה מידע על כל חומר וחומר. מה היעילות שלו, איך יש להשתמש בו ועוד. כאשר אתם עובדים עם מנקים של חברת ניקיון, הם ישמרו על הבית שלכם, ינקו כל דבר בצורה הנכונה ועם חומר הניקוי הנכון, כך שלא יהיו חלילה תאונות, כמו שקורה לפעמים עם עוזרות בית. חוסר הידע של חלקן באשר למוצרי ניקוי, עלול לגרום לתאונות של כתמים על הרצפה, על הספה, השטיח ועוד.

חברת ניקיון – תמיד יש עוזרת

אחת הבעיות הכי גדולות של עוזרות הבית, זה עמידה בזמנים והתחייבות. יש לא מעט סיפורים על אנשים שחיכו לעוזרת הבית והיא לא הגיעה. או שהיא התבלבלה וקבעה גם עם מישהו  אחר, או שפתאום היא חטפה צינון והחליטה לא לעבוד, או שהיא החליטה דווקא באותו יום להפסיק להיות עוזרת בית. הרבה מאוד אנשים חיכו לעוזרת הבית שלא הגיעה, שהבריזה להם והשאירה אותם מצפים לה עם בית מלוכלך.

עם מנקים של חברת ניקיון, זה לא יקרה לכם. חברת הניקיון דואגת לכך שהמנקים שלה יגיעו לכל בית, כפי שתואם והובטח. אם חלילה קורה ומנקה מסוימת חלתה או שהיא לא יכולה להגיע, אז מיד מוצאים לה מחליפה. אין מצב שכאשר עובדים עם חברת ניקיון, מחכים למנקה והיא לא באה. תמיד תגיע מנקה.

חברת ניקיון – אמינות ויושרה

יש בעלי בתים שלא מוכנים להכניס אליהם עוזרת, עד שהם לא מקבלים עליה בוודאות מידע היא אדם ישר, דיסקרטי והגון. מדובר בכניסה אל חלקת האלוהים של כל אדם ומשפחה. למקום בו אנשים חיים, לאינטימיות ולפרטיות שלהם. חברת ניקיון בוחרת את העובדים שלה גם ברמת הדיסקרטיות והיושרה.

כאשר אתם מזמינים עובדת ניקיון של חברת ניקיון, תהיו בטוחים שהיא תשמור על הבית שלכם, לא תחדור חלילה אל הפרטים האישיים שלכם וגם מה שהיא תראה יישאר בינה לבינה.

עוד מידע בנושא ניקיון

ניקיון ראשוני לדירה מחיר

מחפשים חברת ניקיון בתים מקצועית ואמינה המתמחה בשירות ניקיון ראשוני לדירה חדשה מקבלן או לדירה לאחר שיפוץ מקיף (רמונט)? איך לבחור נכון חברה לניקיון ראשוני לדירה? מה כולל הניקוי הראשוני בדירה?

מחיר ניקוי בלחץ מים גבוה

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי משטחים שונים מלכלוך קשה היא בעזרת מכונות לניקוי בלחץ מים גבוה. מכונות הניקוי בלחץ מים גבוה מסוגלות

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן