ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

למה חשוב להשתמש בחומרי ניקיון איכותיים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

מציאת חברת ניקיון מקצועית, שמתאימה באופן המדויק לצרכים שלכם, עשויה להיות משימה לא פשוטה ומאתגרת מאד. ישנן כיום לא מעט חברות ניקיון, המציעות את שירותיהן הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי.

חלקן פועלות בתחום לא מעט שנים וחלקן פחות. חלקן מעסיקות צוות גדול של עובדים וחלקן צוות קטן יותר. המשותף לכולן הם חומרי הניקיון. לא בהכרח הטיב והאיכות שלהם שמשותף לעולן, אלא היותם כלי חשוב ומרכזי במהלך העבודה שלהם, שעליו היא מתבססת. מדוע חשוב שחומרי הניקיון יהיו איכותיים ומדוע יש צורך לבחון זאת מול חברת הניקיון לפני שמתחילים בעבודה המשותפת אתה?

מקצועיות = שימוש בחומרי ניקיון איכותיים

מלבד הפן המקצועי, הניסיון של העובדים וגם קשת השירותים שמציעה חברת הניקיון, יש לבחון גם את חומרי הניקיון שבהם משתמשים העובדים. ישנן חברות ניקיון שבוחרות להשתמש בחומרים לא איכותיים. הסיבה העיקרית לכך קשורה לרוב בעניין הכספי, שכן חומרים אלה נחשבים לזולים מאד.

יחד עם זאת, יש לזכור את ההשלכות לכך ואת החסרונות הרבים שמציעים חומרים אלה. חומרים שאינם איכותיים יפגעו, בסופו של דבר, באיכות הניקיון, בין אם של הבית ובין אם של המשרד, הם עשויים להזיק לרהיטים ומעבר לכך להיות רעילים מאד וליצור סביבה שאינה ראויה למגורים או לעבודה. החומרים הרעילים שבחומרים הלא איכותיים משתחררים לאוויר, מכסים את הרהיטים ואת הרצפה ועשויים לגרום לנזק של ממש, גם לאנשים שנמצאים במקום.

חומרי ניקוי בעלי תו תקן מאושר ע”י משרד לאיכות הסיבה

חומרי ניקיון לא איכותיים אינם מאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה, שכן לא עומדים בתקנים הנדרשים. הם לא מתאימים לסוגי חומרי הגלם של הרהיטים השונים ונחשבים לרעילים.

מעבר לכך, הם אינם משיגים גם את איכות הניקיון הנדרשת ופעמים רבות יכולים לגרום ללכלוך רב במקום לניקיון ההכרחי למקום. יש לקחת בחשבון גם את החומרים האיכותיים המיוחדים, שהשימוש בהם מצריך ידע וניסיון. ישנם חומרי ניקיון איכותיים מאד, המאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה אך לא כל אחד יכול ויודע כיצד להשתמש בהם. יש צורך בכפפות גומי כדי להגן על הידיים מפניהם וגם להתאים אותם לסוג הרהיט שאותו מעוניינים לנקות.

ישנם, למשל, חומרי ניקיון המותאמים לרהיטים מעץ, אחרים מתאימים לפלסטיק ויש את אלה שמתאימים לזכוכית. גם צוות מקצועי ומיומן יודע להתאים את סוג החומר לרהיט עצמו וגם לאופי הניקיון הנדרש.

זכרו, ואל תשכחו !

כדאי לזכור ששימוש בחומרים רעילים ולא איכותיים מהווה סכנה בטיחותית של ממש. מעבר לפגיעה ברהיטים, תיתכן גם פגיעה בבריאות האנשים, כאמור. החומרים הלא איכותיים יכולים לגרום לנזק בריאותי בקרב עובדי הניקיון המשתמשים בהם וגם בקרב דיירי הבית או עובדי המשרד שאותו מנקים. מסיבה זו חשוב לבדוק היטב מול חברת הניקיון באילו חומרים היא משתמשת ולוודא שאלה חומרי ניקיון איכותיים בלבד.

עוד מידע בנושא ניקיון

מחיר ניקוי בלחץ מים גבוה

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי משטחים שונים מלכלוך קשה היא בעזרת מכונות לניקוי בלחץ מים גבוה. מכונות הניקוי בלחץ מים גבוה מסוגלות

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מחירון

אם גם אתם לא מוכנים לא להתפשר על ניקיון הדירה שלכם, כנראה שאתם יודעים למה. מחירי ניקוי דירות משתנים בהתאם לגודל ואופי

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן