ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

למה חשוב לנקות לפני כניסה לבית חדש?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

איזה כיף! סוף סוף הגיע הרגע שחיכיתם לו חודשים רבים ואתם עוברים דירה. כל החלומות, הפחדים והחששות מתגברים ואיתם הראש עמוס מאוד במחשבות ומשימות שצריך לבצע, אף אחד לא אמר שזה יהיה קל. שבועות של אריזות, קרטונים ודבק מתנקזים לרגע אחד בו המובילים מרוקנים את הדירה הריקה ואתם נפרדים ממנה לתמיד.

כמה שעות לאחר מכן תמצאו את עצמכם בדירתכם החדשה, ארגזים בכל עבר ותבינו שזהו, זה ביתכם החדש. אחד הדברים החשובים ביותר (וגם המתישים ביותר) שיש לעשות כשנכנסים לדירה חדשה הוא ניקיון יסודי. קודם כל בשביל הקארמה וההרגשה הטובה, ולא פחות חושב מכך, בשביל לשמור על ההיגיינה.

כדי להוריד לכם דאגה אחת מהראש בימים העמוסים והלחוצים האלו של המעבר, יש כיום חברות ניקיון מקצועיות ומיומנות שמציעות שירותי ניקיון יסודיים ומהירים שיאפשר לכם נחיתה רכה בבית החדש.

אז למה חשוב לנקות לפני כניסה לבית חדש?

קודם כל בשביל ההרגשה הטובה, בין אם נכנסתם לדירה חדשה מהקבלן ובין אם זו דירה שגרו בה לפניכם – כעת היא שלכם ואתם ודאי רוצים לפתוח בה דף חדש ונקי של תקופה חדשה. בתור התחלה כדאי להוציא את האנרגיות ששהו בה עד כה ולהכניס אליה ריח טוב, ניקיון, שמחה ואהבה.

ואם אפשר שמישהו אחר יעשה זאת בשבילכם, ויחסוך לכם דאגה אחת בכל היום העמוס הזה, אז למה לא? כמו שנאמר “מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים”.

שנית, בשביל ההיגיינה.

באופן טבעי יחכו לכם בדירה החדשה כמויות של אבק ולכלוך. חשוב מאוד לנטרל אותם טרם כניסתכם, הרי הבריאות שלכם זה בטח לא משהו שהייתם רוצים להתפשר עליו. חברות ניקיון שמספקות את השירותים הללו ידעו לתת לכם את המענה המדויק על ידי שימוש בחומרי ניקוי מתאימים וטכניקות ניקיון מתקדמות.

חשוב במיוחד להקפיד על ניקיון של חדרי השינה והשירותים. חדרי השינה של המבוגרים והילדים הם לרוב החדרים שבהם אנו מבלים הכי הרבה שעות רצוף ולכן חשוב לוודא שאין בהם הצטברות של חיידקים או אבק.

כמו כן, ניקיון יסודי של חדרי השירותים שכולל את הרצפה, הכיור והאסלה יבטיח שימוש נוח נעים ובטוח בשירותים ויפחית את הסיכון שהם יהפכו למושבת חיידקים הולכת ומפתחת.

שלישית, כדי להימנע מסכנה תברואתית לאחר צביעה או ריסוס.

לרוב, מעבר דירה מלווה בצביעה מחודשת של הקירות וביצוע ריסוס נגד מזיקים. במקרים כאלו, חשוב לזכור שגם חומרי הצביעה וגם חומרי הריסוס מורכבים מחומרים כימיים עוצמתיים ורעילים שעלינו להישמר מפני מגע ישיר איתם.

לכן, חשוב מאוד לנקות ניקיון יסודי לאחר צביעה או ריסוס, במיוחד בבית שבו יש ילדים קטנים או חיות מחמד. במקרה כזה, מומלץ להיעזר בחברת ניקיון שתדע באילו חומרי ניקיון להשתמש, כאלו שמצד אחד יהיו יעילים בהסרת שאריות הריסוס או הצבע ומצד שני לא יצרו תגובה כימית בלתי צפויה ומסוכנת עם החומרים הכימיים.

עוד מידע בנושא ניקיון

מחיר ניקוי בלחץ מים גבוה

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי משטחים שונים מלכלוך קשה היא בעזרת מכונות לניקוי בלחץ מים גבוה. מכונות הניקוי בלחץ מים גבוה מסוגלות

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מחירון

אם גם אתם לא מוכנים לא להתפשר על ניקיון הדירה שלכם, כנראה שאתם יודעים למה. מחירי ניקוי דירות משתנים בהתאם לגודל ואופי

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן