ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

ניקיון אחרי הדברה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

גם אם אתם הזוג הכי נקי שיש, גם אם את והשותפה שלך עושות ספונג’ה פעמיים בשבוע ושוטפות כלים כל יום ואפילו אם אתם המשפחה המושלמת שדואגת לשאוב כל יומיים ולא להשאיר שאריות מזון על השיש – תהיו בטוחים שלא תצליחו להתחמק מאימת המקקים, הנמלים ושאר המזיקים שיגיעו לדירתכם.

כשפוגשים אותם בפעמים הראשונות אפשר לנסות להתעלם ולהדחיק, אבל איך אומרים? “אם תתעלם הסכנה לא תעלם”. כלומר, ברוב המקרים המצב מחמיר במהירות. מבלי לשים לב, יום אחד תחלוף בראשכם מחשבה האם כדאי להתחיל לבקש דמי שכירות מהדיירים החדשים, כשזה יקרה, דעו שהגיע הרגע.

אין מנוס אלא לבצע הדברה

הדברה היא אמנם הליך נפוץ מאוד, אבל נראה כי רוב האוכלוסייה לא מבינה לעומק את ההשלכות שיכולות להיות להתנהלות רשלנית לאחר ההדברה. כמו שאתם ודאי יודעים, החומרים המשמשים להדברה הם רעלנים שעלולים להיות מסוכנים לכלל בני הבית, ובפרט לילדים קטנים וחיות מחמד אשר באופן טבעי מבלים זמן רב יותר על הרצפה ולכן נמצאים בסיכון גבוה יותר לבוא במגע עם שאריות ריסוס.

פינוי הרהיטים מהדירה או עטיפה שלהם בניילון לא מספיקה כדי למנוע מגע עם הרעלים שמשמשים להדברה שיכולים לסכן את בריאותכם. לכן, ביצוע ניקיון לאחר הדברה הוא חובה תברואתית בכל מצב.

מומלץ להמתין 48 שעות בין ביצוע הריסוס לניקיון, על מנת לאפשר לחומרי הריסוס הכימיים להיספג ברהיטים וברצפה, אבל מיד בתום 48 השעות הללו, מומלץ לקחת חברת ניקיון לביצוע ניקיון יסודי על מנת לפנות את הרעלנים שלא נספגו ובכך למנוע פגיעה אפשרית בתושבי הבית או באי המשרד.

ניקיון לאחר הדברה חייב להיות מקצועי במיוחד

חשוב להבין שניקיון סתמי ורשלני לאחר ריסוס גם הוא לא מספיק, ולכן מומלץ לפנות לחברת ניקיון שמתמחה במצבים כאלה בדיוק. יש לזכור שמטרת הריסוס היא להגיע אל כל הפינות והחריצים בבית ולכן הניקיון לאחריו חייב להיות יסודי ומדויק. ישנן חברות ניקיון שמתמחות בדיוק בסוג כזה של עבודות, בבית או במשרד והן ידעו לתת לכם את המענה הטוב ביותר מכמה בחינות.

ראשית, חברות ניקיון המתמחות בניקיון לאחר הדברה ידעו באילו חומרי ניקיון להשתמש שמצד אחד יהיו יעילים בהסרת שאריות הריסוס ומצד שני לא יצרו תגובה כימית בלתי צפויה ומסוכנת עם חומרי ההדברה.

שנית, לחברות הניקיון המתמחות בניקיון לאחר הדברה יש כלים מיוחדים ועובדים בעלי ניסיון רב כך שהם יכולים לזהות היכן ברחבי הבית התבצע הריסוס המאסיבי ביותר ולרכז את מאמץ הניקיון דווקא שם. כאמור, הריסוס מוכוון בעיקר לפינות נסתרות, חריצים וסדקים ולכן חשוב שהניקיון יהיה יסודי מאוד, יכסה את כל הפינות האלו בבית על מנת שלא יישאר רעל שיכול לסכן את תושבי הבית ובעיקר ילדים וחיות מחמד.

תזמון נכון לביצוע ניקיון נכון

זכרו שהזמן הטוב ביותר לבצע הדברה הוא כאשר הבית או המשרד ריק לחלוטין מרהיטים שמפריעים לניקיון ומסתירים פינות, כך שאם אתם נכנסים לדירה חדשה, או שבדיוק סיימתם לשפץ את המשרד, אולי כדאי לכם להקדים תרופה למכה ולבצע הדברה כבר עכשיו כדי שההדברה והניקיון אחריה יהיו אפקטיביים ובטוחים יותר.

עוד מידע בנושא ניקיון

מחיר ניקוי בלחץ מים גבוה

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי משטחים שונים מלכלוך קשה היא בעזרת מכונות לניקוי בלחץ מים גבוה. מכונות הניקוי בלחץ מים גבוה מסוגלות

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מחירון

אם גם אתם לא מוכנים לא להתפשר על ניקיון הדירה שלכם, כנראה שאתם יודעים למה. מחירי ניקוי דירות משתנים בהתאם לגודל ואופי

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן