ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

סיימתם לשפץ? כך תבחרו חברת ניקיון לבית

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

שיפוץ הבית יכול להיות אחד המשברים הגדולים בחייו של אדם. לעיתים נדמה שהמחיר הנפשי שיש לשלם כדי שביתכם יראה כפי שאתם חולמים גבוה בהרבה ממחיר העלות של השיפוץ. אובדן הפרטיות, הבלגן והרעש לא עושים טוב לאף אחד ובטח שההתמודדות עם כמויות הלכלוך שנשארות בסופו של השיפוץ לא מוסיף.

ההמלצה הרווחת היא לשכור את שירותיה של חברת ניקיון ובכך לפתור את עצמכם מהעול הזה. אבל, גם חברת ניקיון צריך לדעת לבחור, כדי שהתוצאה תהלום את הציפיות שלכם ותהיה שווה את הכסף שאתם משלמים עבורה.

כמה טיפים שיעזרו לכם בבחירת חברת ניקיון מנצחת:

ראשית, מומלץ לעשות מחקר קטן על החברה. ודאו שלחברה אכן יש ניסיון של כמה שנים לפחות בתחום, נסו ליצור קשר עם מי שכבר שכרו את שירותיה בעבר ולקבל מהם המלצות. דרך חשובה נוספת לוודא את אמינותה של החברה היא לבצע חיפוש אחר שמה ברשת בצירוף המילים “תביעה” כדי לגלות האם היו תביעות נגדה בעבר או “המלצה” כדי לקבל מידע ממי שכבר התנסו בעבודה עמה, אתם תתפלאו לגלות כמה מידע שמור ברשת ורק מחכה שתקראו אותו.

שנית, עליכם לוודא שלקבלן הניקיון יש את כל האישורים הדרושים על פי חוק ובפרט כיסוי ביטוחי. אל תתביישו לדרוש ממנו להציג בפניכם את ביטוח צד ג’ שיש ברשותו, ביטוח כזה מבטיח שתפוצו במידה וייגרם איזה שהוא נזק לרכוש או לדירה בזמן הניקיון.

הכי חשוב – המחיר. היזהרו מהצעות מחיר נמוכות

אם תקנו בזול, תשלמו ביוקר. חברת ניקיון שלא דורשת מחיר גבוה כנראה לא משתמשת בחומרי ניקיון איכותיים – אלא בחומרים זולים ולא תקניים שיכולים לגרום נזק לדירה שלכם.

בנוסף, ברוב המקרים, חברות ניקיון שמציעות מחיר נמוך יטענו בסוף הניקיון שהמחיר הראשוני לא כלל את חומרי הניקיון או את מכונת הפוליש וידרשו תוספת תשלום.

מהמצב הזה אפשר להימנע על ידי דרישת הצעת מחיר חד משמעית ומפורטת מראש. התחילו בלדרוש מבעל חברת הניקיון להגיע לדירה, על מנת שהוא יוכל לראות בעצמו את גודל הדירה ורמת הלכלוך על מנת שיוכל להעריך בעצמו כמה ואיזו עבודה נדרשת ובאילו חומרים מיוחדים או מכשירים יהיה עליו להשתמש.

מה כולל המחיר?

לאחר מכן, ודאו אתו שהצעת המחיר כוללת ניקוי מלא של הדירה: פוליש לרצפה, ניקוי יסודי של כל חלקי הבית כולל ארונות, דלתות וחלונות. כמו כן, עליכם לוודא האם המחיר כולל מע”מ או לא, כי שיטה ידועה היא לתת הצעת מחיר מסוימת וביום התשלום לציין שמדובר בהצעת מחיר שלא כוללת מע”מ, מה שמקפיץ את גובה התשלום ללא שליטתכם.

בנוסף, סכמו עם בעל חברת הניקיון מראש באילו חומרי ניקוי הוא ישתמש. וודאו כי מדובר בחומרי ניקוי שמתאימים לסוג הריצוף או הקרמיקה שלכם.  

עוד מידע בנושא ניקיון

ניקיון ראשוני לדירה מחיר

מחפשים חברת ניקיון בתים מקצועית ואמינה המתמחה בשירות ניקיון ראשוני לדירה חדשה מקבלן או לדירה לאחר שיפוץ מקיף (רמונט)? איך לבחור נכון חברה לניקיון ראשוני לדירה? מה כולל הניקוי הראשוני בדירה?

מחיר ניקוי בלחץ מים גבוה

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי משטחים שונים מלכלוך קשה היא בעזרת מכונות לניקוי בלחץ מים גבוה. מכונות הניקוי בלחץ מים גבוה מסוגלות

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן