ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, שירותי פוליש וניקיון 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲
ניווט מהיר בעמוד

להזמנות חייגו:

054-9447042

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

עוזרת או חברת ניקיון מקצועית?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

כל בעל מקצוע מכבד את בעליו ולכן כל מקרה לגופו, אך נוכל לומר בביטחון מלא כי המקצועיות שלנו בתור חברת "הבית המבריק" מדברת בעד עצמה, ההמלצות של לקוחותינו חוזרות ונשנות ולכן הבחירה היא בידכם בלבד.

האם כדאי לקחת עוזרת או חברת ניקיון מקצועית?

התשובה היא אינה חד משמעית, אך באופן חד משמעי נוכל לציין בפניכם את כל היתרונות של שימוש בחברתנו "הבית המבריק". כל פרילנס מבצע את עבודתו בצורה בה הוא בוחר לבצע, על הצד הטוב והפחות טוב. לכן כאשר אנו משתמשים בשירותיו של פרילנס אנו צריכים לקחת בחשבון שלוח הזמנים שלו נמצא בעדיפות הראשונה ואם הוא יבחר אחרת אז אין בידינו לעשות דבר.

להבדיל מהעובדה שבחברה שמעסיקה עובדים על תלוש שכר קבוע קיימת מחויבות שאין להפר אותה. העובדים השכירים נמצאים על תנאי במקום העסקתם והם מחויבים למתן שירותים כפי שלימדו אותם בחברה, אחרת הם לא יועסקו שוב. זהו מצב שלא מאפשר לעובד לעשות כרצונו ומכתיב לו את דרך העבודה.

22.8.2016 - 2 (1)

אצלנו בחברת "הבית המבריק" ישנם חוקים מאוד ברורים לגבי הניקיון היסודי והמוקפד, זהירות בשימוש חומרים מסוכנים, היחס האדיב ללקוח וזריזות העבודה. אנו רואים בעבודתנו כשליחות וכל עובד ועובד נמצא אצלנו מרצונו החופשי וכל זאת בזכות התנאים הסוציאליים המוענקים לו. לכל העובדים שלנו יש אישורי עבודה חוקיים וניסיון רב בתחום הניקיון, מעבר לכך שאת כל הראיונות עבודה שאתם תעשו בחיפוש העסקת פרילנסים בתחום אנחנו כבר עברנו. תשאול מקיף והכרת העובדים שלנו יכולה להבטיח לכם ניקיון איכותי ללא דאגות אמינות מיותרות.

היתרון הכלכלי והחשוב מכולם…

היום החיים הם מאוד זריזים והרבה מאיתנו לא מוצאים את הזמן לעסוק במטלות הבית וכאן באה לידי ביטוי הבחירה בעוזרת או חברת ניקיון מקצועית, לכן לא כמו בעבר הפכו בעלי מקצועות הניקיון ליותר נגישים מבחינת המחיר. בעבר הלא רחוק רק בעלי ההון יכלו להרשות לעצמם העסקה של עובדים חיצוניים למטרות ניקיון, היום חברות הניקיון מאפשרות כמעט לכל אחד לזכות בשירותים הללו וליהנות מהם על הצד הטוב ביותר, במיוחד כאשר מדובר על ניקיון בתים לפני מעבר דירה.

חברת ניקיון בתים

הניסיון והוותק של החברה שלנו "הבית המבריק" מדברים בעד עצמם, לקוחות מרוצים שחוזרים ומבקשים את שירותינו ודואגים גם להמליץ לקרובים שלהם.

Rate this post

עוד מידע בנושא ניקיון

ניקוי מקלחון עם חומץ וסודה לשתייה – המלצות מהמומחים

איך לנקות נכון את המקלחון בחדר הרחצה בבית? האם חייבים לרכוש חומרי ניקיון בסופר כדי לנקות ולהבריק את המקלחון? מה השיטות המומלצות לניקוי עמוק ויסודי של המקלחון בדירה? פנינו למומחים של חברת הבית המבריק כדי לקבל מידע מקצועי והסברים מפורטים על ניקיון המקלחון באמצעות חומץ וסודה לשתייה, כלומר ניקוי בעזרת חומרים טבעיים הנמצאים בכל בית בישראל.

איך מנקים רובה באמבטיה – מדריך מפורט על הסרת כתמי רובה מקרמיקה

שיפצתם את הבית? נכנסים לבית חדש? זקוקים לניקוי מקצועי לאריחי האמבטיה לאחר יישום רובה? או שהרובה שקיימת כבר מתחילה להשחיר? ניקוי רובה באמבטיה זו המלצה שכדאי מאוד לבצע, לפניכם מדריך טיפים מקצועי בנושא.

Call Now Button דילוג לתוכן