ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

עוזרת או חברת ניקיון מקצועית?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

כל בעל מקצוע מכבד את בעליו ולכן כל מקרה לגופו, אך נוכל לומר בביטחון מלא כי המקצועיות שלנו בתור חברת “הבית המבריק” מדברת בעד עצמה, ההמלצות של לקוחותינו חוזרות ונשנות ולכן הבחירה היא בידכם בלבד.

האם כדאי לקחת עוזרת או חברת ניקיון מקצועית?

התשובה היא אינה חד משמעית, אך באופן חד משמעי נוכל לציין בפניכם את כל היתרונות של שימוש בחברתנו “הבית המבריק”. כל פרילנס מבצע את עבודתו בצורה בה הוא בוחר לבצע, על הצד הטוב והפחות טוב. לכן כאשר אנו משתמשים בשירותיו של פרילנס אנו צריכים לקחת בחשבון שלוח הזמנים שלו נמצא בעדיפות הראשונה ואם הוא יבחר אחרת אז אין בידינו לעשות דבר.

להבדיל מהעובדה שבחברה שמעסיקה עובדים על תלוש שכר קבוע קיימת מחויבות שאין להפר אותה. העובדים השכירים נמצאים על תנאי במקום העסקתם והם מחויבים למתן שירותים כפי שלימדו אותם בחברה, אחרת הם לא יועסקו שוב. זהו מצב שלא מאפשר לעובד לעשות כרצונו ומכתיב לו את דרך העבודה.

22.8.2016 - 2 (1)

אצלנו בחברת “הבית המבריק” ישנם חוקים מאוד ברורים לגבי הניקיון היסודי והמוקפד, זהירות בשימוש חומרים מסוכנים, היחס האדיב ללקוח וזריזות העבודה. אנו רואים בעבודתנו כשליחות וכל עובד ועובד נמצא אצלנו מרצונו החופשי וכל זאת בזכות התנאים הסוציאליים המוענקים לו. לכל העובדים שלנו יש אישורי עבודה חוקיים וניסיון רב בתחום הניקיון, מעבר לכך שאת כל הראיונות עבודה שאתם תעשו בחיפוש העסקת פרילנסים בתחום אנחנו כבר עברנו. תשאול מקיף והכרת העובדים שלנו יכולה להבטיח לכם ניקיון איכותי ללא דאגות אמינות מיותרות.

היתרון הכלכלי והחשוב מכולם…

היום החיים הם מאוד זריזים והרבה מאיתנו לא מוצאים את הזמן לעסוק במטלות הבית וכאן באה לידי ביטוי הבחירה בעוזרת או חברת ניקיון מקצועית, לכן לא כמו בעבר הפכו בעלי מקצועות הניקיון ליותר נגישים מבחינת המחיר. בעבר הלא רחוק רק בעלי ההון יכלו להרשות לעצמם העסקה של עובדים חיצוניים למטרות ניקיון, היום חברות הניקיון מאפשרות כמעט לכל אחד לזכות בשירותים הללו וליהנות מהם על הצד הטוב ביותר, במיוחד כאשר מדובר על ניקיון בתים לפני מעבר דירה.

חברת ניקיון בתים

הניסיון והוותק של החברה שלנו “הבית המבריק” מדברים בעד עצמם, לקוחות מרוצים שחוזרים ומבקשים את שירותינו ודואגים גם להמליץ לקרובים שלהם.

עוד מידע בנושא ניקיון

מחיר ניקוי בלחץ מים גבוה

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי משטחים שונים מלכלוך קשה היא בעזרת מכונות לניקוי בלחץ מים גבוה. מכונות הניקוי בלחץ מים גבוה מסוגלות

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מחירון

אם גם אתם לא מוכנים לא להתפשר על ניקיון הדירה שלכם, כנראה שאתם יודעים למה. מחירי ניקוי דירות משתנים בהתאם לגודל ואופי

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן