ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

5 טיפים לבחירת חברת ניקיון מדהימה!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

לא על כל חברת ניקיון אפשר לומר שהיא מדהימה, אבל יש כאלה שכן. כך תוכלו לדעת אם חברת הניקיון שאתם בודקים היא החברה החלומית שאתם רוצים להזמין ממנה מנקה לבית שלכם.

בית נקי זה חלום, לכן אנו משתמשים במילה חלומית.

יש לא מעט דירות ובתים, שהזמינו מנקה מחברת ניקיון לא מקצועית, וכאשר הם חזרו הביתה וציפו לקבל ניקיון מושלם, קיבלו כאב ראש רק מהמחדלים שהם ראו. לא ניקו אבק בכל מקום, לא הרימו שטיח, שטפו את הפרקט עם מים ומדובר על עץ טבעי שאסור לו לבוא במגע עם מים. שרטו את הזכוכית בחלון וגם השאירו עליה כתמי חומר ניקוי.

חברת ניקיון מדהימה תשאיר לכם את הבית כמו שהוא היה, אבל לי שום שריטות, כתמים ושימוש לקוי בחומרי ניקוי. הבית שלכם יבריק ויריח כמו חדש מהניילון.

מנקה שיודעת את העבודה

זו בקשה גדולה מאוד אגב. זה לא מובן מאליו, משום שלא כל חברות הניקיון באמת מחזיקות במנקות מקצועיות. יש המון אנשים שרוצים לעבוד בניקיון, כי התשלום פר שעה הוא טוב, אבל המרחק ביניהם לבין ניקיון הוא שמיים וארץ.

הזמינו מנקה רק מחברת ניקיון שמעסיקה עובדים נהדרים וטובים. איך תדעו את זה? או שתקבלו עליהם המלצה מחברים, או שתיכנסו לרשת ותראו מה כתבו עליה. קראו את חוות הדעת וההמלצות עליה, היום שום דבר לא מתחבא בשום מקום, וחוות דעת שלילית תככב גם ברשת.

מנקה דיסקרטית

כאשר אנשים מזמינים מנקה של חברת ניקיון אליהם הביתה, הם לא מצפים שהיא תהפוך “לרכלנית צמרת”. כלומר, העובדה שנכנס הביתה אדם זר, עוד לא מעניקה לו את הזכות להשתמש במידע שהוא רואה, שומע או נתקל בו ולהעביר אותו הלאה. מדובר פה בחוק הגנת הפרטיות שעומד לצדו של כל מעסיק שמכניס אליו מנקה זר הביתה. חברת ניקיון טובה יודעת לבחור את האנשים שלה, ובעיקר את הכי דיסקרטיים שעושים עבודה מקצועית ומסתפקים בזה.

מחיר זול.

אם אתם רוצים חברת ניקיון טובה, אל תלכו על המחיר הכי זול. יש איזה שהוא רף של מחירים בנושא של ניקיון בתים אצל חברות ניקיון, ואם מישהו מציע לכם מחיר זול במיוחד, בדקו על מה מדובר. סביר להניח שמדובר בחברה שמנסה לשבור את המחירים בשוק, וזה כבר אומר דרשני. חברת ניקיון מקצועית שמעסיקה מנקים טובים, לא צריכה לשבור את המחירים בשוק בשביל לעבוד, כי תהיה לה מספיק עבודה.

חברת ניקיון מדהימה היא חברה שמעסיקה עובדי ניקיון מנוסים, חרוצים, כאלה שעומדים בזמנים.

שעושים מה שנדרש מהם בלי לבקש מהם אלף פעם. שמגיעים בזמן, ששומרים על סדר וניקיון בבית שלכם ושמחזירים לכם בית נוצץ שעושה לכם שמחה בלב. עכשיו אפשר להרים רגליים!

עוד מידע בנושא ניקיון

ניקיון ראשוני לדירה מחיר

מחפשים חברת ניקיון בתים מקצועית ואמינה המתמחה בשירות ניקיון ראשוני לדירה חדשה מקבלן או לדירה לאחר שיפוץ מקיף (רמונט)? איך לבחור נכון חברה לניקיון ראשוני לדירה? מה כולל הניקוי הראשוני בדירה?

מחיר ניקוי בלחץ מים גבוה

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי משטחים שונים מלכלוך קשה היא בעזרת מכונות לניקוי בלחץ מים גבוה. מכונות הניקוי בלחץ מים גבוה מסוגלות

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן