ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

ניקיון בתים באלפי מנשה

לאחר שיפוץ הבית, לפני אכלוס דירה חדשה ולאחר נזק שנגרם לנכס כתוצאה מהצפה או שריפה – חשוב להזמין שירות ניקיון בתים רק מחברה מקצועית ומובילה. שירות ניקיון בתים באלפי מנשה מחברת הבית המבריק מבטיח לכם נכס נקי ומצוחצח, רצפה נוצצת ואווירה נעימה.

חברת הבית המבריק מציעה חבילת ניקיון בתים באלפי מנשה החל מ-₪750 בלבד, השירות מיועד גם ללקוחות עסקיים ולכל תושבי הסביבה. ניקיון הבית על ידי חברה מקצועית ובעלת ותק בענף הניקיון מבטיח לכם תמורה מלאה למחיר, תוצאות מעולות הנשמרות לאורך זמן, שירות אדיב ושדרוג משמעותי באיכות החיים שלכם.

חבילת ניקיון בתים ועסקים באלפי מנשה החל מ-₪750

ניקיון בתים ועסקים באלפי מנשה כדאי להזמין רק מחברה מובילה בתחום. חברת הבית המבריק מציעה מגוון חבילות ניקיון בהתאמה אישית, זהו שירות חד פעמי ללקוחות פרטיים ועסקיים לניקוי בתים ומשרדים לאחר שיפוץ מסיבי, לאחר נזק שנגרם בגלל שריפה, הצפה, פיצוצי צנרת, שיטפון וכדומה. כמו כן, אפשר להזמין חבילת ניקיון בתים לפני אכלוס, כך תיהנו מכניסה ברגל ימין לבית החדש ומבית נקי, מבריק ומצוחצח עם ריח נעים, או פוליש והברקת מרצפות מכל הסוגים שכולל גם חידוש שכבה והגנה בחומרי ווקס וסילר איכותיים שיהפכו את הרצפה שלכם לבריקה וחדשה.

מה משפיע על מחיר הניקיון?

חברת הבית המבריק מציעה חבילת ניקיון בתים באלפי מנשה החל מ-₪750 . המחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודל הנכס, מורכבות העבודה, גישה, מספר המרפסות, בקשות מיוחדות של הלקוח, מספר אנשי צוות ורמת התחזוקה של הנכס. אם הרצפה מלוכלכת אפשר לשדרג את החבילה עם פוליש מקצועי בהתאם לסוג הרצפה ומצבה.

חברת ניקיון בתים באלפי מנשה מציעה שירותי ניקיון חד פעמיים לפני אכלוס, לאחר שיפוצים ולאחר שריפה או הצפה. השירות מיועד גם ללקוחות עסקיים, תוך התחייבות ללוחות זמנים מהירים, לעבודה עם אחריות ולשירות מקצועי המבטיח תוצאות מעולות ונכס נקי ומבריק לזמן רב.

הבית המבריק - חברת הניקיון המובילה בישראל לעבודות ניקיון, פוליש והדברה לבתים ועסקים בכל רחבי הארץ, מוזמנים ליצור קשר עמנו לקבלת הצעת מחיר חינם ללא כל התחייבות מצדכם. 1800-800-730

ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️

להזמנות חייגו:

054-9447042

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

פורומים

דיונים אחרונים

מאמרים אחרונים באתר

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מחירון

אם גם אתם לא מוכנים לא להתפשר על ניקיון הדירה שלכם, כנראה שאתם יודעים למה. מחירי ניקוי דירות משתנים בהתאם לגודל ואופי הפרויקט, וכיום כבר

Read More »

ניקיון בית פרטי מחיר

בית פרטי לאחר שיפוץ או בכלל בית פרטי שהוזנח עם הזמן יהיה זקוק תמיד לניקיון מקצועי שיהפוך אותו לבית נקי ומבריק במיוחד, לכן מומלץ להשכיר

Read More »
Call Now Button דילוג לתוכן