ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

ניקיון בתים בסביון

הבית המבריק היא חברת ניקיון ותיקה, מקצועית ומובילה בתחומה. כחברה בעלת ניסיון רב בתחום הניקיון, הבית המבריק מציעה שירות ניקיון בתים בסביון החל מ-₪750, זהו שירות חד פעמי המיועד בעיקר לניקיון בתים ומשרדים לפני אכלוס, לאחר שיפוצים ולאחר נזק משמעותי עקב שריפה, פיצוצי צנרת, הצפה וכדומה.

איך לבחור חברת ניקיון בתים בסביון?

אם אתם גרים בסביון ואם העסק שלכם נמצא בעיר, מומלץ לחפש חברת ניקיון באזור המרכז המציעה שירות חד פעמי לניקיון יסודי ומסיבי של הנכס. הבית המבריק היא החברה האמינה והאיכותית ביותר לניקיון בתים עסקים בסביון והסביבה. מומלץ להזמין חבילת ניקיון החל מ-₪750 רק מהבית המבריק מהסיבות הבאות:

  • מקצועיות – חברת הניקיון בעלת ותק רב בענף, ברשותה כל הידע, הציוד והניסיון הנדרשים לשירות מקצועי ולניקיון בתים ומשרדים יסודי ומסיבי, גם לאחר שיפוצים או נזק שנגרם משריפה או הצפה.
  • מעטפת שירותים רחבה – הבית המבריק מציעה חבילת ניקיון בתים בסביון החל מ-750 ₪, כחברה מובילה בתחומה היא מציעה מגוון שירותי ניקיון, כולל פוליש לרצפה, ניקוי שטיחים וריפודים, קרצוף והברקת משטחים, ניקוי חלונות ותריסים חיצוני ופנימי ועוד.
  • לוח זמנים – החברה מחויבת ללוחות זמנים קצרים הנקבעים מראש, כל עבודה מבוצעת על ידי צוות אנשי ניקיון בעל ניסיון רב ותודעת שירות גבוהה.
  • מחיר משתלם – אין ללכת שבי אחרי מחיר זול מידי בגלל שיש חאפרים רבים בענף הניקיון. חברת הבית המבריק מציעה מחירים תחרותיים והוגנים, עדיף תמיד לשלם כמה שקלים יותר וליהנות מניקיון יסודי ומקצועי ומעבודה עם אחריות.

חבילת ניקיון בתים בסביון החל מ-₪750 בלבד

הבית המבריק מציעה חבילת ניקיון בתים ועסקים בסביון החל מ-₪750. המחיר משתנה בהתאם לגודל הנכס, מצב הדירה או העסק, כמות וסוג הפסולת שיש לפנות לאחר השיפוץ, דרישות מיוחדות כמו פוליש וכדומה.

כדי ליהנות מדירה או מבית פרטי נקי, מבריק ונוצץ לאחר שיפוצים, הצפה או שריפה – התקשרו עכשיו לחברת הבית המבריק!

ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️

להזמנות חייגו:

054-9447042

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

פורומים

דיונים אחרונים

מאמרים אחרונים באתר

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מחירון

אם גם אתם לא מוכנים לא להתפשר על ניקיון הדירה שלכם, כנראה שאתם יודעים למה. מחירי ניקוי דירות משתנים בהתאם לגודל ואופי הפרויקט, וכיום כבר

Read More »

ניקיון בית פרטי מחיר

בית פרטי לאחר שיפוץ או בכלל בית פרטי שהוזנח עם הזמן יהיה זקוק תמיד לניקיון מקצועי שיהפוך אותו לבית נקי ומבריק במיוחד, לכן מומלץ להשכיר

Read More »
Call Now Button דילוג לתוכן