ניקיון בתים ע"י צוות מיומן ומקצועי - חברת ניקיון בתים • הבית המבריק

חברת הבית המבריק – מקצועני ניקיון לשירותכם ! ניקיון בתים ברמה שאינה מוכרת בארץ, צוות עובדים מיומן ומקצועי שמתחייב לספק שירותי ניקיון איכותיים באחריות מלאה, המומחיות שלנו זה הניקיון שלכם. אנו חברה ארצית לניקיונות מכל הסוגים אבל שירות הדגל המוביל שלנו הוא ניקיון בתים מקצועי.

המקצועיות אצלנו זה מעל הכל אנו מייחסים חשיבות רבה לעבודות ניקיון איכותיות ללא פשרות, מבחינת חומרי הניקוי הטובים ביותר או מבחינת ציוד ומכשור הכי מתקדם בתחום והכי חשוב מבחינת צוות העובדים המיומן המנוסה והסופר מקצועי שלנו, אצלנו כל עבודה היא אומנות של ניקיון כך אנו מתייחסים לעבודות שלנו, כי ניקיון בתים עושים מכל הלב או שלא עושים בכלל.

הבית המבריק – היא הכתובות הכי מומלצת לכל מי שמחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה לבית או לעסק, כיום יש הרבה חברות בענף הניקיון אבל הבית המבריק היא חברת ניקיון בקטע אחר, חברה שלא מעגלת פינות אלא להיפך חברה שמה דגש רב על הפרטים הקטנים ביותר בשביל להגיע לרמת הניקיון הגבוהה ביותר, בחירה בחברת הבית המבריק תהיה ללא ספק בחירה הכי מושלמת ומשתלמת עבורכם.

טיפים ביתיים שימושים ונגישים לניקיון בתים שגם אתם יכולים לעשות.

  1. ניקיון כתמים באסלה – פתחו את המקרר, הוציאו בקבוק קוקה קולה, תשפכו מעט סביב ואל תוך האסלה והשאירו זאת במשך כמה שעות, החומצה שבמשקה תשאיר את האסלה נקייה.
  2. אבנית במקלחות – קחו אבקת כביסה עם סודה לשתייה, הוסיפו מלח לימון ותמהלו במים, קחו מברשת מתאימה לקרצף את האריחים ותקבלו מקלחות זוהרות.
  3. הברקת חרסינות – הכינו קערה ובה תערבבו מים ביחד עם נוזל לניקוי כלים שנמצא על כל שיש בכל בית, היחס צריך להיות כוס מים עם כף נוזל ניקוי, קחו מטלית והכניסו אל תוך הקערה, תסחטו ואז תנגבו את החרסינות, התוצאה תהיה מבריקה.
  4. הברקת מראות – התיזו על המראה קצף גילוח, לאחר מכן נגבו בעדינות את המשטח, הקצף עוזר למנוע כתמים.
  5. ניקיון מתגים ושקעים – קחו את ספוג פלא, הרטיבו אותו מעט אך שימו לב, שלא יהיה ספוג מים, שפשפו בנגיעות עדינות אך לא עדינות מדי את המתגים והשקעים והתוצאה תהיה נקייה להפליא.
  6. אקונומיקה – היא החומר היעיל במלחמת הניקיון כנגד עובש בארונות המטבח, במקרר ובמיקרוגל.

טיפים שימושים יעילים לטיפול נקודתי המחזיק מעמד מספר שבועות.

  • על מנת שניקיון הבית וגם לפי טיפים אלו יהיה נוח ויעיל יותר, הם צריכים להיעשות לאחר ניקיון בתים מקצועי ומעמיק.
  • ההמלצה של הבית המבריק, חברת ניקיון הבתים הגדולה בישראל היא לבצע ניקיון בית יסודי לפחות פעם בשנה.
  • הבית המבריק, חברת ניקיון בתים במקצועית מספקת מגוון רחב של שרותי ניקיון לכל סוגי הבתים, כל משטחי העבודה במטבח, פוליש רצפות ושיש, חלונות ועוד.

מה ההבדל בין חברת ניקיון לעוזרת

לא בכדי מעדיפים רבים, הן לקוחות פרטיים והן עסקיים, להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון במקום בעוזרת. חברת ניקיון מקצועית מספקת

חיטוי והדברה לבית

האם רכשתם דירה ישנה ומוזנחת ואתם מעוניינים לנקות ולהבריק את הנכס? האם קיבלתם דירה בירושה או רכשתם דירה ישנה להשקעה

ניקיון בתים מסוגים שונים

חברת הבית המבריק מספקת מעטפת רחבה לשירותי ניקיון בתים, החברה מציעה ניקיון בתים באופן חד פעמי או שוטף, ניקיון דירות

ניקוי דירה מקבלן

בשעה טובה ומוצלחת, אחרי שנים של חיסכון ועבודה קשה הצלחתם להגיע לדירת החלומות שלכם. זה בהחלט מאורע משמח שצריך לחגוג

ניקיון בתים לחג הפסח

חג הפסח מתקרב ואיתו הניקיונות והכנות לניקוי הבית לפני החג הניקיון שמחייב כל בית בישראל לערוך ניקוי וביעור חמץ יסודי

ניקיון בתים בסופה

בימים גשומים וסוערים כאלה חברת הבית המבריק נמצאת אתכם ומציעה שירות ייחודי חמים ומקצועי למצב הסופות והמזג האוויר הסוער הקריר