ניקיון דירה מרוהטת החל מ-₪750 - הבית המבריק: חברת ניקיון בתים

תהליך ניקיון דירה מרוהטת הוא תהליך נבדל מעבודות ניקיון לדירה חדשה או ניקיון דירה שעברה שיפוץ, וחשוב להבין את ההבדלים, כדי לקבל את השירות הטוב ביותר, שחוסך לכם זמן, או חלילה פגיעה אפשרית ברהיטים, אם תבחרו לבצע את העבודה בעצמכם.

חברת ‘הבית המבריק’ מבצעת את העבודה בגישה מקצועית עם פתרונות ניקיון איכותיים שמובילים לתוצאות מעולות, לאחר הרכבת תכנית עבודה מותאמת אישית לצרכים שלכם. כי כשהבית הפוך, שום רהיט לא נמצא במקום או בחדר הנכון, וכל החדרים מלאים אבק, חפצים ולכלוך, לא תדעו מאיפה להתחיל את משימות הניקיון, ולמען שלום הרהיטים והבטחת תוצאות מעולות, כדאי להניח את העבודה למקצוענים, שמשתמשים בחומרי ניקוי בטוחים ואיכותיים, ומורידים מכם את “כאב הראש” של עבודות הניקיון.

כל חלק בדירה מטופל במקצועיות ובתשומת לב

מעבר לניקיון הרהיטים, הגישה המקצועית של נציגי החברה מאפשרת הזזת רהיטים בצורה בטוחה מבלי לפגוע בהם בשלב השטיפה היסודית של הרצפות, ועוד לא דיברנו על ניקיון החלונות והתריסים עד להברקתם.

ניקיון הרצפות כרוך בגישה מקצועית, כלומר בקרצוף עם מכונת פוליש, ובהמשך יבוש ומריחת פוליש. תהליך ניקיון הרצפה הוא תהליך מורכב, במיוחד אם אתם מבקשים להבריק את הרצפות שקורצפו, כך שזוהי מלאכה שמומלץ להשאיר למומחים בתחומם.

המקצוענים מפשטים את תהליך הניקיון

שירות ניקיון דירה מרוהטת, גם אם היא מחולקת למפלסים, כולל גם את ניקיון המדרגות בבית, שצריך להתבצע בתהליך בטוח על מנת למנוע סכנת החלקה. השירות כולל את הסרת הלכלוך מכל המשטחים בבית, כולל כתמי צבע, שמן או חומרים מזהמים אחרים, באמצעות שימוש בכלים עדינים ומיוחדים שאינם פוגעים ברצפות, ברהיטים או בכל משטח אחר בבית.

אנשי המקצוע של חברת הבית המבריק הופכים את כל התהליך הזה לפשוט ויעיל, בשירות שמותאם בדיוק לצרכים שלכם.

נכון שאנחנו מדברים על ניקיון דירה מרוהטת, אבל גם החלונות זקוקים לטיפול אישי

עם הגעת נציגי החברה לביתכם, מתחיל תהליך פינוי השטחים לניקוי, כך שהרהיטים לא ייפגעו. תחילה מתבצע ניקיון יסודי לחלונות ולתריסים, שמפורקים בזהירות ומפונים לצורך קרצוף, ניקיון יסודי והברקה שלהם באמצעות הכלים והציוד המתאימים. בסיום הניקיון, מתבצע ניקיון יסודי גם למסילות, ואז הרכבתם חזרה למקום.

וזה עוד לא הכול

גם הפנלים זוכים לניקיון יסודי, והמרצפות מקורצפות באמצעות מכונת פוליש, עד להברקת כל המשטחים. שיטת ההברקה מתבצעת בהתאם להעדפותיכם, ותוכלו לבחור בין הסוגים השונים של הברקת הרצפה, כמו למשל תהליך ליטוש רצפות, פוליש קריסטל, או פוליש לרצפה מצוירת.

בשורה התחתונה, ניקיון דירה מרוהטת מתבצע על ידי עובדי ניקיון מקצועיים ומיומנים שמנקים ביסודיות את כל השטחים בדירה, כולל הקירות, חדר האמבטיה, המקלחונים, הכיורים והחרסינות. גם הרהיטים מטופלים בהתאם להנחיותיכם ולפי תכנית עבודה שתסוכם מראש, עד להשגת תוצאה של דירה מבריקה, מצוחצחת, יפה ונעימה למגורים.

הדירה שלכם עברה שיפוץ קל שהותיר הרבה לכלוך אחריו? אתם זקוקים לשירות ניקיון מקצועי? ניקיון דירה מרוהטת עושים רק עם חברה מקצועית ואמינה! לשם כך מומלץ שתכירו את חברת הבית המבריק, החברה המומלצת ביותר לעבודות ניקיון ברמה איכותית - 1800-800-730 יעוץ חינם

מאמרי ניקיון וטיפים מומלצים בנושא ניקיון בתים ופוליש לרצפות

ניקיון בית פרטי מחיר

בית פרטי לאחר שיפוץ או בכלל בית פרטי שהוזנח עם הזמן יהיה זקוק תמיד לניקיון מקצועי שיהפוך אותו לבית נקי

ניקיון בתים חיצוני, ניקוי חזיתות

הבית נקי מפנים, כנראה שזה לא מספיק כי בתים פרטיים צריכים לבצע גם ניקיון חיצוני אחד לכמה שנים לשם כך

המדריך המלא לניקיון דירה מוזנחת כולל פינוי

אין מראה עגום יותר מדירה מוזנחת, שיש לה את כל הפוטנציאל להיות מקום מגורים נעים, אבל היא נראית עצובה, דהויה,