ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, שירותי פוליש וניקיון 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

ניקיון דירת חדר

ניקיון דירת חדר מחיר החל מ-₪750 – הבית המבריק: חברת ניקיון בתים

בין אם מדברים על ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון דירות גדולות או ניקוי מבנים ציבוריים, יש צורך להסתייע במקצוענים בלבד. מדוע? מפני שבמקרים מסוימים, ניקיון דירות לא מקצועי עשוי להוביל אפילו לנזקים בציוד שלכם ובדירה.

אין כל סיבה שתתפשרו על איכות ניקיון הדירה שלכם, ואתם מוזמנים ליהנות מצוות מומחים אשר מגיע אליכם הביתה עם מכונות ניקוי חדישות, שירות אדיב ומקצוענות מוחלטת. לאחר שנות ניסיון רבות, צוות המומחים של חברת הבית המבריק מספק כיום שירותי ניקיון מומלצים עבור בתים דירות בכל הגדלים, בתים פרטיים ומבנים שלמים. שירותי ניקיון איכותיים צריכים לכלול הבנה עמוקה בתהליכי ניקיון שונים, כולל בקיאות בחומרי ניקוי המצויים בשוק. ישנם חומרי ניקוי המיועדים לשימוש על רהיטים מסוימים ורצפות, בעוד שחומרי ניקוי אחרים עשויים לגרום לנזק בלתי הפיך ברהיטים, ברצפות וכדומה.

ניקיון דירת 2 חדרים | ניקיון דירת 2 חדרים ומעלה

כשמזמינים אנשי ניקיון הביתה, חשוב תמיד לקבל את הצעת המחיר מראש ולעבור עליה, בכדי שלא יהיו אי הבנות כאלו ואחרות. מחיר ניקיון דירות משתנה בהתאם לאופי העבודה כמובן ובאופן טבעי, ניקיון דירה ריקה מרהיטים תמיד יהיה זול יותר מאשר דירה מרוהטת.

חברת ניקוי מומלצת היא חברה המספקת לכם מעטפת כוללת של שירותי ניקוי רהיטים, ניקוי שטיחים (גם ניקוי עובש), ניקוי לפני אכלוס, ניקיון לאחר שיפוץ ועוד. במקרים שיש להסיר עובש מרהיטים או משטיחים וקירות, זכרו תמיד כי הסרת עובש חייבת להתבצע באמצעות מכונות ניקוי מתאימות. כל ניסיון הסרה של עובש בעצמכם, עשוי להוביל להחדרת נבגי העובש עמוק לתוך הריהוט. חברת הבית המבריק כאן בכדי לענות על כל תהייה, סוגייה וקושייה.

ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ניקוי לפני כניסה לדירה או בית חדש, ניקוי לאחר שיפוץ 🏘️

להזמנות חייגו:

054-9447042

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

פורומים

דיונים אחרונים

מאמרים אחרונים באתר

ניקוי מרפסת שירות / מסתור כביסה, פינוי לשלשת יונים

ניקיון מרפסות מכל הסוגים: ניקוי מרפסת שירות / מסתור כביסה, פינוי לשלשת יונים, ניקוי גגות מרוצפים – חברת הבית המבריק מספקת שירות מקצועי, איכותי ואמין, מוזמנים ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר חינם – 054-9447042

Read More »

ניקיון אחרי שיפוץ מחירון 2021

ניקיון דירה אחרי שיפוץ על ידי הצוות המנוסה והמקצועי של חברת ניקיון בתים, מאפשר לכם לשוב לשגרת חייכם בהקדם, ובלי להתמודד עם הניקיון המורכב לאחר

Read More »
Call Now Button דילוג לתוכן