ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, שירותי פוליש וניקיון 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

ניקיון דירת 5 חדרים

ניקיון דירת 5 חדרים מחיר החל מ-₪1500 – הבית המבריק: חברת ניקיון בתים

אנחנו אוהבים להגיע הביתה בסוף היום, וכדאי שהוא יהיה נקי! שירות ניקיון מקצועי ניתן על ידי חברות ניקיון מומלצות, המגיעות אליכם הביתה "חמושות" במכונות הניקוי המשוכללות ביותר שיש כיום בשוק. יחד עם מכונות ניקוי, צוות ניקיון דירות יגיע אליכם מצויד גם בידע רב, שירות אדיב ויחס אישי.

אם פעם היינו מתקשים באיתור חברות ניקיון איכותיות, הרי שבימינו הדיגיטליים המשימה כבר יותר פשוטה. חברת הבית המבריק – שירותי ניקיון כלליים, היא חברת הניקיון המומלצת באזורכם, ואתם מוזמנים עוד היום לקבל הצעת מחיר שקופה וברורה. כשמזמינים שירותי ניקיון הביתה, חשוב לזכור כמה דברים בסיסיים. למשל, אם אתם צריכים ניקוי של דירה עמוסה ברהיטים, הניקוי יהיה מורכב יותר ולכן, המחיר יהיה גם גבוה יותר. אז מה עוד כדאי לזכור כשמדובר בשירותי ניקוי דירות ובתים פרטיים?

מארגנים מראש את אזור הניקוי

אם אתם מחפשים אחר שירותי ניקוי ספות, ניקוי שטיחים או ניקוי כורסאות וריפודים, כדאי לזכור שלאחר תהליך הניקוי, ישנו תהליך התייבשות. במהלך ניקוי ספות או ניקוי שטיחים וריפודים, חברת הניקיון עשויה להשתמש במכונות ניקוי, אשר עובדות בלחץ גבוה של הזרקת מים ויניקה.

אמנם המים נשאבים בחזרה למכונה לאחר הניקוי (יחד עם חומר הניקוי כמובן), אך עדיין יש צורך לתת לספה להתייבש שעתיים-שלוש. בזמן ניקוי ספות או ניקוי כיסאות וריפודים, המים עשויים להתיז מסביב, כך שיש צורך לשכור חברת ניקיון מקצועית שתבצע איטום ועיטוף של הרהיטים בבית.

בחירת חומרי ניקוי ייעודיים

בין אם אתם מעדיפים להשתמש בחומרי ניקוי אקולוגיים או בחומרי ניקוי כימיים חזקים, התאמת חומרי הניקוי צריכה להתבצע מראש. בחרתם חומר ניקוי לא מתאים עבור ניקוי ספות, ניקוי שטיחים או ניקוי רהיטים? אתם מסתכנים בנזק בלתי הפיך!

הזמינו הביתה אך ורק אנשי מקצוע אמינים, כאלו אשר מומלצים על ידי רבים אחרים. אתם מוזמנים לבקש רשימת לקוחות ממליצים מחברת הבית המבריק – ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון לפני אכלוס ועוד. לאחר שהגענו אליכם הביתה, אנחנו לעולם לא נשנה את הצעת המחיר.

ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ניקוי לפני כניסה לדירה או בית חדש, ניקוי לאחר שיפוץ 🏘️

להזמנות חייגו:

054-9447042

או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

פורומים

דיונים אחרונים

מאמרים אחרונים באתר

ניקוי מרפסת שירות / מסתור כביסה, פינוי לשלשת יונים

ניקיון מרפסות מכל הסוגים: ניקוי מרפסת שירות / מסתור כביסה, פינוי לשלשת יונים, ניקוי גגות מרוצפים – חברת הבית המבריק מספקת שירות מקצועי, איכותי ואמין, מוזמנים ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר חינם – 054-9447042

Read More »

ניקיון אחרי שיפוץ מחירון 2021

ניקיון דירה אחרי שיפוץ על ידי הצוות המנוסה והמקצועי של חברת ניקיון בתים, מאפשר לכם לשוב לשגרת חייכם בהקדם, ובלי להתמודד עם הניקיון המורכב לאחר

Read More »
Call Now Button דילוג לתוכן