מה ההבדל בין חברת ניקיון לעוזרת

לא בכדי מעדיפים רבים, הן לקוחות פרטיים והן עסקיים, להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון במקום בעוזרת. חברת ניקיון מקצועית מספקת מענה לצרכים שונים ומתאימה את השירות שלה בהתאם לבקשותיו של הלקוח. בין אם זהו ניקיון של בית פרטי, של מוסד ציבורי או משרד כלשהי, כל אחד מהם מצריך התייחסות שונה ורק חברה מקצועית ומנוסה תדע להתמודד עם כך. מה ההבדל בין חברת ניקיון לעוזרת? הנה, התשובה:

לרשות חברת הניקיון עומדים כל האמצעים הנדרשים

בעוד שעוזרת היא אדם פרטי, אחד, חברת הניקיון, מעצם היותה חברה, יכולה לדאוג לכל האמצעים הנדרשים, שפעמים רבות עולים לא מעט כסף. חברת הניקיון דואגת לחומרי הניקיון האיכותיים הנדרשים לצורך הניקיון, למכשור ולאביזרים השונים (כמו שואבי אבק מיוחדים) ומוודאת שכל אלה עומדים בכל התקנים הקיימים. חומרי הניקיון של חברת ניקיון מקצועית הם חומרים איכותיים, המותאמים גם לסוג הרהיטים. מי שבוחר, לעומת זאת, להעסיק עוזרת לבית או למשרד, יצטרף לדאוג בעצמו הן לחומרי הניקיון והן לציוד, שבו תשתמש העוזרת.

ניסיון, מיומנות והכשרה רלוונטית

חברת ניקיון מציעה ללקוחותיה עובדי ניקיון מנוסים, מיומנים ועם הכשרה רלוונטית. הדבר חשוב במיוחד כאשר נדרש ניקיון למשרד ולא לבית, למשל, השונה במהותו. ניקיון של משרד שונה מאד מניקיון של בית ולא כל עוזרת יכולה להתמודד עם כך. לעיתים, כאשר מדובר במשרד גדול מאד, יש צורך במספר עובדי ניקיון ולא מספיקה עוזרת אחת. חברת הניקיון תדע כמה עובדים יש לשלוח, לאור הניסיון שלה בתחום, ובאופן הזה תתאים ללקוח את המענה הנכון והטוב לו ביותר.

מענה בכל עת

מי שמעסיק עוזרת בית או מנקה למשרד סביר שנתקל לא אחת במקרים בהם העוזרת לא הגיעה מכל סיבה שהיא. בעוד שבמקרה כזה אין מי שיחליף את מקומה, במקרים בהם בוחרים להשתמש בשירותיה של חברת הניקיון, היא דואגת למענה בכל עת ולמנקה חלופי, שיגיע במקום המנקה הקבוע. כך מצליחים לשמור באופן קבוע על ניקיון הבית והמשרד ללא קשר לאותו מנקה שלא עבד.

שירותים נלווים נוספים

אחד היתרונות הבולטים בפנייה לחברת ניקיון במקום העסקת עובדת, הוא העובדה שחברת הניקיון מציעה לרוב סל שלם של שירותים. ישנן חברות ניקיון שמציעות אפילו שירותי הדברה ושירותים נוספים, שאותם יכולים להזמין גם כן. חברת ניקיון היא גוף גדול, שמתאים את השירות שלו ללקוח ויכול, לאחר שהבין את צרכיו, לספק לו את המענה המושלם. עוזרת מציעה בדרך כלל אך ורק שירותי ניקיון שכן איננה מומחית בתחומים נוספים ויכולה יכולה, לאור חוסר הידע וחוסר הניסיון, להציע גם אותם. הדבר יכול לחסוך עבור העסק לא מעט זמן וגם כסף ולאפשר לו לקבל תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות הנדרשים לו (נכון גם לגבי לקוחות פרטיים).

 

השארת תגובה