ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, שירותי פוליש וניקיון 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי קפה, ניתן למצוא את משטחי האבנים המשתלבות ברחובות הולנדיים, בטיילות, בכיכרות במרכזי הערים, במדרחובים וכמובן בחניונים, בחצרות בתים פרטיים, בכניסה ובחניה של בתים משותפים ועוד. 

עם הזמן האבנים המשתלבות צוברות לכלוכים קשים כמו כתמי שמן, שאריות של חומרי בנייה (מלט, בטון, טיח וצבע), אבק רב ולכלוכים נוספים. כמו כן, האבנים דוהות בגלל קרינה ישירה של השמש, גשם, רוח ותנועה עליהן. לכן, כדאי לדעת שיש אפשרות לנקות את האבנים המשתלבות, עם זאת זו עבודה מורכבת המחייבת ציוד מקצועי וניסיון עשר כיוון שיש להתאים את חומרי הניקוי ולנקות ביסודיות בלי לגרום נזקים למשטח.

ניקוי אבנים משתלבות במחיר הזול ביותר בישראל

חברות ניקיון רבות מציעות שירות לניקוי אבנים משתלבות, אך רק מספר מצומצם של חברות מתמחות בניקוי המורכב של משטחי האבנים המשתלבות. לכן, כדאי לדעת כי יש רק חברה אחת בישראל המציעה ניקוי אבנים משתלבות בלחץ מים גבוה במחיר החל מ-7 ₪ למ”ר, בעוד המתחרים בדרך כלל גובים כפליים אם לא יותר.

עלות העבודה עשויה להתייקר בהתאם למצב המשטח ולמורכבות העבודה. אם צריך ללטש את האבנים המשתלבות או לנקות אותן בשיטות אחרות ולא באמצעות לחץ מים גבוה, עלות העבודה צפויה להתייקר במעט ולנוע בטווח של 40-15 ₪ למ”ר, כולל חומרים.

מתי כדאי להזמין שירות לניקוי אבנים משתלבות?

מומלץ להזמין שירות לניקוי אבנים משתלבות במצבים הבאים:

  • ניקוי יסודי של שאריות ופסולת בנייה, לרבות כתמי צבע וטיח מהמשטח.
  • ניקוי אפקטיבי של כתמי שמן ודלק על המשטח.
  • ניקוי לכלוך שנוצר עקב עלים, פירות מעץ נשיר, לשלשת יונים וכדומה.
  • ניקוי וחידוש אבנים משתלבות ישנות ומוזנחות.
  • ניקוי יסודי של סימוני דרך על מדרכה העשויה מאבנים משתלבות וניקוי גרפיטי.

כאמור, מחיר ניקוי אבנים משתלבות נע בטווח שבין 7 ₪ ועד כ-30 ₪ למ”ר. יש מקרים בהם לא ניתן להסיר כתמים ולכלוכים באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה. במקרים אלו החברה תציע ללקוח לחדש את משטח האבנים המשתלבות באמצעות ליטוש השכבה העליונה של האבנים, ניקוי יסודי בלחץ מים גבוה מאוד ובשילוב חומרי ניקיון חזקים. לאחר הניקוי היסודי מומלץ ליישם שכבת של סילר על האבנים המשתלבות, הסילר אוטם את האבנים, מגן על המשטח ומונע חדירת נוזלים ולכלוכים העלולים לגרום לכתמים קשים.

עוד מידע בנושא ניקיון

ניקיון אחרי שיפוץ מחירון 2021

ניקיון דירה אחרי שיפוץ על ידי הצוות המנוסה והמקצועי של חברת ניקיון בתים, מאפשר לכם לשוב לשגרת חייכם בהקדם, ובלי להתמודד עם

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן