ניקוי מרצפות ישנות

המרצפות בביתכם החלו לאבד את צורתם היפה והמבריקה ? המרצפות ממש מפריעות בעיצוב הבית שלכם ? אתם גרים בשכירות לא מעוניינים להשקיע בדירה לא שלכם, בצדק. אבל גם שגרים בשכר דירה הוא לתקופה קצרה בבית חשוב מאוד לוודא שהרצפה תהיה נקייה בשביל שנוכל ללכת אליה ללא כל דאגה מלכלוך מה שגורם להפוך את הרצפה בביתנו ללא נעימה וביתית, ובתכלס זה לא זה, אז מה עושים ? מזמינים חברה שתבצע ניקוי מרצפות מקצועי שיהפוך אותם מישנות לחדשות ובמחיר לא יקר אפילו אטרקטיבי.

ניקוי מרצפות ישנות יכול לשנות משמעותית את מראה הבית, כי רצפות הבית הם רהיט מאוד בולט בביתנו וחשוב עוד לפני שמכניסים רהיטים לבית להכין את המרצפות שהיו נקיות ומבריקות כי כמו שאמרנו מדובר ברהיט הכי חשוב בעיצוב הבית, ובמיוחד שאפשר להשתמש בפתרון ניקוי למרצפות שנעשה בעזרת מכונות ניקיון שיוריד עלויות למי שרוצה לחסוך ולהנות ממצב נקי ומסודר, יש מצבים שבלתי אפשרי להוזיל את עלויות של העבודה, אלה ליקר כי יש מרצפות ישנות שניקוי רגיל לא יכול כבר לעזור להם ואין הרבה מה לעשות אז עוברים לפעולה יותר מסיבית שהיא פוליש ווקס לרצפות בעזרת מכונת פוליש כבדה שמקרצפת ומבריקה, ועם גם היא לא תעזור, יש דרך סופית שהיא כבר נחשבת להשקעה יותר רצינית ומחזיקה לשנים והכי חשוב שהיא מחדשת כל משטח רצפות ישן פעולה זאת נקראת חידוש מרצפות שנעשית בעזרת מכונות ליטוש חזקות מאוד שיודעות להחזיר את המרצפות ומכל מצב למצב חדש ממש חדש, עבודת ליטוש מרצפות מקצועית זה סוף הפתרון,

אז שווה לטפל במרצפות ביתנו מאשר למהר להחליף, צרו קשר עם המומחים שלנו וקבלו יעוץ על ניקוי או פוליש למרצפות ישנות

הבית המבריק

תגובה אחת

  1. נועה הגב

    אני גרה בבית ישן וקשה לי להגיע לניקיון לרצפה מושלם, לכן אני פונה אליכם בשאלה – כמה עולה ניקיון וחידוש של מרצפות ישנות של בית בגודל כ-90 מ’ בתל אביב ?

השארת תגובה