ניקיון בתים בראש השנה

ניקיון בתים בראש השנה + מתנה לחג

ראש השנה ומועדי ישראל מתקרבים בצעדי ענק וזוהי בדיוק התקופה לערוך ניקיון יסודי של הבית. בתקופה בה מערכים עשרות קרובי משפחה ואורחים שונים לארוחות, עלינו לנקות את הבית באופן יסודי. רבים רואים בראש השנה כהזדמנות מעולה להפטר מחפצים מיותרים שאין בהם שימוש. ניירות, תיקים, בגדים ישנם וחפצים שאיננו משתמשים בהם נהוג לערום ולחלק לנזקקים. את הניקיונות אשר דחינו במשך כל השנה, לא ניתן לדחות יותר בשל החגים הקרבים.

ניקיון יסודי לתחושה נעימה

בחודשי החגים אנו מעוניינים בניקיון יסודי, ניקיון שלמעשה יטהר את ביתנו. רבים נוהגים להזמין חברת ניקיון על מנת לבצע פוליש וניקיון יסודי בביתם. לפני כל אירוח אנו מעוניינים להציג בית נקי ומסודר. האווירה והתחושה הרבה יותר נעימה בבית נקי.

בתקופת החגים אנו נוהגים לנקות את ביתנו פעמיים: בפעם הראשונה לקראת הארוחה ולקראת אירוח האורחים ובפעם השניה לאחר הארוחה אשר אבק, לכלוך ושאריות אוכל רבות מצטברות בביתנו. האם זה אומר שאיננו יכולים לנוח בראש השנה ובתקופת החגים?

לנקות את הראש מדאגות

חברות ניקיון מציעות את שירותיהן לניקוי בתים. ניקוי יסודי לפני ארוחות החג ולאחר האירוח של האורחים, יאפשרו לכם “לארח בראש נקי”. מחירים מיוחדים לקראת תקופת החגים שפשוט יאפשרו לכם לנוח במהלך החג ולהינות מניקיון יסודי של הבית.

תשאירו לעצמכם את הזמן לערוך קניות, לבשל, להזמין אורחים ולברך את המכרים בחג ותשאירו לחברות הניקיון את עבודת הפוליש שהם כל כך טובים בה. ניקיון הבית לא צריך להפריע בתקופה בה יש לכם חופש מהעבודה, לילדיכם יש חופש מהלימודים ולכולם יש זמן איכות עם המשפחה. הזמינו חברת ניקיון ו”תנקו את הדאגות”…

דווקא בחג, דווקא שבאים אורחים, זה הזמן שלכם להיות עם המשפחה והילדים – מבצע, הדברה במתנה לכל המזמין שירותי ניקיון לבית

הבית המבריק