ניקיון בתים לחג הפסח

חג הפסח מתקרב ואיתו הניקיונות והכנות לניקוי הבית לפני החג הניקיון שמחייב כל בית בישראל לערוך ניקוי וביעור חמץ יסודי וקפדני, וכמובן שמדובר בפרויקט רציני ולא קל, אז מה עושים ? לחברת הבית המבריק ! פונים .. המומחים לניקיון בתים של ישראל,  מציעים את שירותם המופלא לניקיון פסח ללא עוזרות בית אלה מציעים חבילת ניקיון של חברת ניקיון מקצועית ולא שלא עוזרות בית אלה מדובר בשירות ניקיון של פעם בשנה “פסח” כי מדובר בניקיון יסודי וקפדני שמשתלם מאוד !

ניקיון בתים לפסחלחברת הבית המבריק ! יש המון ניסיון וידע בתחום הניקיון ובתים בעיקר ומציעה את שירותיה ללא שירות של מנקים קבועים או עוזרות בית החברה מעסיקה עובדי ניקיון מיומנים לעבודות ניקיון שעוזרת בית לא יכולה לבצע בכלל היקף החבילה וכל מה שהיא כוללת ניקיון בתים לפסח ברמה אחרת לגמרי ממש פינוק לבית וחיים קלים לכם, שירות ניקיון זה לא נחשב לניקיון זול ופשוט כי מדובר בהשקעה גדולה עבורנו בשביל הבית שלכם ניקיון חזק מקצועי ויסודי לפסח בעזרת צוות של עובדי ניקיון ישראלים בלבד שמתחייבים לשירות אמין ומקצועי ברמה הגבוה ביותר.

אז איזה שירותי ניקיון חברת הבית המבריק מציעה לחג הפסח ?

ניקיון בתים יסודיים וכללים לכל הבית ותכולתו לפני פסח שזה אומר שמדובר בניקיון מקצועי שנעשה בקפידה על ידי חברת מקצוענים ומוחים לעבודות ניקיון מכל הסוגים.

פוליש קריסטל וחידוש מרצפות לפסח מומלץ ומשתלם לחגים, המציעה הברקה או חידוש והברקה לכל סוגי המרצפות שיש ואבן גם חדשים וגם ישנים.

ניקוי וחידוש חדרי מדרגות לפני חג הפסח באיכות גבוהה ושירות מומלץ

צביעת דירות לפני פסח או צביעת חדרי מדרגות פלוס מבצע של ניקיון ופוליש במתנה !

פנייה לחברת הבית המבריק ! תבטיח לכם שירות קסום ומבריק שמשתלם להזמין לפני החג, מוזמנים ליצור קשר 1800-800-730054-9447042

הבית המבריק

תגובה אחת

  1. מרים ברזל הגב

    היי
    אשמח שתחזרו אלי בקשר לנקיון בית לפסח
    תודה

השארת תגובה