ניקיון בתים זו המומחיות שלנו, ללא עוזרות בית 🏘️
שעות עבודה: א-ה: 7:00-20:00 ו: 7:00-13:00 🕖
יצירת קשר מהירה: 054-9447042 📲

ניקיון בתים לחג הפסח

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

חג הפסח מתקרב ואיתו הניקיונות והכנות לניקוי הבית לפני החג הניקיון שמחייב כל בית בישראל לערוך ניקוי וביעור חמץ יסודי וקפדני, וכמובן שמדובר בפרויקט רציני ולא קל, אז מה עושים ? לחברת הבית המבריק ! פונים .. המומחים לניקיון בתים של ישראל,  מציעים את שירותם המופלא לניקיון פסח ללא עוזרות בית אלה מציעים חבילת ניקיון של חברת ניקיון מקצועית ולא שלא עוזרות בית אלה מדובר בשירות ניקיון של פעם בשנה “פסח” כי מדובר בניקיון יסודי וקפדני שמשתלם מאוד !

ניקיון בתים לפסחלחברת הבית המבריק ! יש המון ניסיון וידע בתחום הניקיון ובתים בעיקר ומציעה את שירותיה ללא שירות של מנקים קבועים או עוזרות בית החברה מעסיקה עובדי ניקיון מיומנים לעבודות ניקיון שעוזרת בית לא יכולה לבצע בכלל היקף החבילה וכל מה שהיא כוללת ניקיון בתים לפסח ברמה אחרת לגמרי ממש פינוק לבית וחיים קלים לכם, שירות ניקיון זה לא נחשב לניקיון זול ופשוט כי מדובר בהשקעה גדולה עבורנו בשביל הבית שלכם ניקיון חזק מקצועי ויסודי לפסח בעזרת צוות של עובדי ניקיון ישראלים בלבד שמתחייבים לשירות אמין ומקצועי ברמה הגבוה ביותר.

אז איזה שירותי ניקיון חברת הבית המבריק מציעה לחג הפסח ?

ניקיון בתים יסודיים וכללים לכל הבית ותכולתו לפני פסח שזה אומר שמדובר בניקיון מקצועי שנעשה בקפידה על ידי חברת מקצוענים ומוחים לעבודות ניקיון מכל הסוגים.

פוליש קריסטל וחידוש מרצפות לפסח מומלץ ומשתלם לחגים, המציעה הברקה או חידוש והברקה לכל סוגי המרצפות שיש ואבן גם חדשים וגם ישנים.

ניקוי וחידוש חדרי מדרגות לפני חג הפסח באיכות גבוהה ושירות מומלץ

צביעת דירות לפני פסח או צביעת חדרי מדרגות פלוס מבצע של ניקיון ופוליש במתנה !

פנייה לחברת הבית המבריק ! תבטיח לכם שירות קסום ומבריק שמשתלם להזמין לפני החג, מוזמנים ליצור קשר 1800-800-730054-9447042

עוד מידע בנושא ניקיון

מחיר ניקוי בלחץ מים גבוה

אחת השיטות היעילות ביותר לניקוי משטחים שונים מלכלוך קשה היא בעזרת מכונות לניקוי בלחץ מים גבוה. מכונות הניקוי בלחץ מים גבוה מסוגלות

מחיר ניקוי אבנים משתלבות

אבנים משתלבות הן הפתרון הנפוץ והמבוקש ביתר בארץ ובעולם לריצוף חוץ. זהו פתרון פופולרי גם בקרב הרשויות המקומיות והעסקים כמו מסעדות ובתי

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מחירון

אם גם אתם לא מוכנים לא להתפשר על ניקיון הדירה שלכם, כנראה שאתם יודעים למה. מחירי ניקוי דירות משתנים בהתאם לגודל ואופי

ניווט מהיר בעמוד

פורומים

דיונים אחרונים בפורום

Call Now Button דילוג לתוכן