ניקיון בתים מסוגים שונים

חברת הבית המבריק מספקת מעטפת רחבה לשירותי ניקיון בתים, החברה מציעה ניקיון בתים באופן חד פעמי או שוטף, ניקיון דירות אחרי שיפוץ, לאחר שריפה או הצפה, לפני אכלוס נכס חדש ועוד. כחברה מובילה בתחומה מציעה הבית המבריק שירות בכל הארץ הניתן על ידי צוותים מנוסים ומקצועיים ובעזרת ציוד מקצועי מתקדם וחדשני.

החברה מציעה בין היתר ניקיון בתים מסוגים שונים, לרבות וילות, פנטהאוזים, דירות גן, דירות בבתים משותפים, בתים פרטיים, משרדים וכו’. החברה מציעה שירותי ניקיון ופוליש, חידוש משטחי ואריחי שיש וכל סוגי הרצפות, ניקיון חלונות ותריסים, ניקוי מקצועי של שטיחים, ניקוי ריפודים וספות, ליטוש שיש ורצפות, חיטוי והדברה.

עבודות ניקיון ברמה הגבוהה ביותר

הבית המבריק מתמחה בביצוע מקצועי של ניקיון בתים ומציעה שירות מקיף ואיכותי, ברמה הגבוהה ביותר. החברה מתמחה בין היתר גם בניקיון בתים לאחר שיפוץ חלקי או מקיף, השירות כולל ניקיון איכותי של שאריות פסולת הבניין כמו הסרת כתמי צבע וטיח, פוליש מקצועי לרצפה עם חומרי ניקיון איכותיים ובהתאמה לסוג הרצפה והאריחים, ניקיון אבק יסודי מכל הדירה, לרבות שטיפת תריסים, רשתות, משטחים, כלים סניטריים, ארונות וכיוצא בזה.

כמו כן, החברה מתמחה בניקיון בתים אחרי שריפה או הצפה, השירות מתבצע על ידי צוות מיומן ומנוסה כדי להחזיר את המצב לקדמותו ולאפשר לדיירים לשוב לדירה כדי לגור בה בנוחות וללא מפגעים העלולים לסכן את בריאותם. בנוסף, החברה מתמחה בניקוי בתים חדשים, לרבות בתי יוקרה ודירות מפוארות מקבלן, כך ניתן לגור בנכס נקי ומבריק לאורך זמן.

ניקיון חד פעמי או קבוע

כאמור, חברת הבית המבריק מציעה שירותי ניקיון קבועים ושוטפים או כשירות חד פעמי בעת הצורך. החברה מציעה מחירים הוגנים ושווים לכל כיס, במקום להעסיק עוזרת בית ניתן ליהנות משירות מקצועי ועקבי, ללא מחלות או חיסורים.

השירות ניתן בפריסה ארצית רחבה ומאפשר ללקוחות ליהנות מבית נקי, מסודר ומבריק.

חשוב להדגיש כי החברה מציעה שירותי ניקיון עם ציוד חדשני ומתקדם הכולל מכונות פוליש ווקס, שואבי אבק תעשייתיים, מכשיר ניקוי בקיטור להסרת כתמים קשים, וכן ציוד לניקוי ספות, שטיחים וכל סוגי הריפודים, וחומרים איכותיים לחיטוי והברקת כלים סניטריים.

מוזמנים ליצור קשר עם המומחים לניקיון – צרו קשר

הבית המבריק

תגובה אחת

  1. גיל הגב

    שלום רב. מתגורר בהוד השרון בדירה בת 4 חדרים. הבית כולו בפרקט עץ מלא. מעוניין לבדוק הצעת מחיר לניקוי יסודי של הדירה ומה למעשה כולל הניקוי? לצורך העניין יש לי לדוגמא מנורה רחבה העשוייה מסוג של בד ומעוניין לנקות אותה. האם חברתכם מספקת שירות שכזה.
    אודה לתשובתכם בהקדם.

השארת תגובה