פינוי דירות וניקיון מקצועי

על מנת לנקות באופן יסודי את הבית ישנם מספר שלבים עיקריים על פיהם מומלץ לעבוד:

  • פינוי המבנה – בין אם הנכם מעוניינים לנקות את הדירה, המשרד או אפילו את חצר ביתכם, ראשית מומלץ לפנות את כל הרהיטים על מנת לנקות באופן יסודי. כאשר ישנם רהיטים בדירה, קשה להגיע לכל המקומות ולאתר את כל הליכלוך שהצטבר בדירה. הפעולה הראשונה שיש לעשות בכל חדר שאתם מעוניינים לנקות הוא לפנות את הרהיטים.
  • לטאטא – מיד לאחר שפינינו את כל הרהיטים מהחדר, יש לטאטא באופן יסודי ולערום לערימה את כל האבק והלכלוך שהצטבר בחדר. יש לטאטא באופן יסודי במיוחד בפינות החדר. מיד לאחר שערמנו את כל הלכלוך והאבק שהצטבר בחדר, יש לפנות את הלכלוך לשקיות הזבל.
  • הורדת כתמים – לאחר שעברנו עם מטאטא וניקינו את כל האבק והלכלוך, יש לעבור על כל כתמי השמן והכתמים הדביקים שעל הרצפה. מומלץ לשפשף את הכתמים הללו באמצעות סקוץ’ (במידה וקשה להוריד את הכתמים, ניתן להיעזר בברזלית ולערוך את הפעולה בעדינות).
  • ניקוי החלונות, המשקופים והתריסים. לפני ששוטפים את החדר, מומלץ לנקות באמצעות סמרטוט לח את כל התריסים, החלונות ומשקוף הדלת. מומלץ להצטייד בדלי עם מים חמים שיעזור להסיר כתמים דביקים שהצטברו.
  • שטיפת הרצפה – שטיפת הרצפה תתבצע באמצעות דלי מים חמים ומעט סבון (יש להיזהר עם כמות הסבון רצפה שאנו מוסיפים על מנת למנוע כתמי סבון לאחר השטיפה). המים החמים יסייעו לנו להסיר את הכתמים הדביקים וינקו ביעילות ובאופן יסודי את החדר.
  • לאחר שפינינו את המים לתעלת הניקוז או לדלי, יש לעבור עם סמרטוט לח על כל החדר ולייבש את הרטיבות.

חברות ניקיון מעניקות שירותים מקצועיים ומבטיחות ניקוי יסודי של החדר.

באמצעות חומרים איכותיים ועבודה מקצועית, ניתן להבטיח ניקיון יסודי של החדר.

הבית המבריק